Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kupidonas kartoniniais sparnais

Kaina internetu: 6,19 €
Kaina knygyne: 14,98 €*
Sutaupote: 8,79 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 6.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kupidonas kartoniniais sparnais" aprašymas

„Kupidonas kartoniniais sparnais“ – naujas populiarios prancūzų autorės Raphaëlle Giordano romanas apie savęs pažinimą bei asmeninės laimės paieškas.

Visiems pasitaiko tokių dienų, kurios visiškai pakeičia gyvenimo kursą. Šiandien Mereditę ištinka būtent tokia diena. Kai jos draugas pareiškia, kad lyg ir norėtų santykiuose padaryti pertrauką, mergina pameta galvą. Ji nebežino, nei kas ji tokia, nei kuria kryptimi juda jos gyvenimas. Mereditė net nenumano nuo ko pradėti kuopti šiukšlyną galvoje. Pagalbos ranką ištiesia draugė, kuri padovanoja užrašų knygelę ir pasiūlo keliauti aplink pasaulį. Kelionės metu Mereditė turės užrašyti visas mintis bei savo išgyvenimus. Tokia terapija turėtų padėti atsakyti į klausimą, ar įmanoma pasiruošti meilei.

Iš pradžių Mereditė abejoja, ar mintis tokia jau gera. Tačiau protas sako, kad aplinkos pakeitimas turėtų išeiti į naudą ir padėti surikiuoti mintis, ar ne? Taigi, ji priima pasiūlymą. Kelionėje per Paryžių, Londoną bei Niujorką mergina pripildo užrašų knygelę mintimis apie save ir meilei keliamus lūkesčius. Ir ji pamažu suvokia, kad norint gyventi bei mylėti pilnai pakanka kelių paprastų atsargumo priemonių: sudarykite taiką su savimi ir atidėkite skausmingus prisiminimus, įsiklausykite į save ir pripažinkite savo vertę, neklausykite abejonių ar pavydo balso ir – svarbiausia – nepamirškite nukreipti savo norų į konkretų tikslą. Mažos auksinės taisyklės, kurios padės neiškrypti iš kelio. Supratusi šias tiesas Mereditė turi įgyvendinti sunkiausią užduotį – realiai pritaikyti tai, ką atrado.

„Kupidonas kartoniniais sparnais“ – privers pasinerti į savo vidinį pasaulį. Mes visi bijome nežinomybės, bet kartu su pagrindine veikėja galime išmokti atrasti savo stiprybę ir į gyvenimą įsileisti meilę. Knyga sukels minčių apie meilę, ištikimybę ir santykius. Kūrinį pamėgs tie, kurie mėgsta motyvuojančias istorijas. Jei patiko Laurent Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“ – patiks ir „Kupidonas kartoniniais sparnais“.

Raphaëlle Giordano gimtojoje Prancūzijoje pardavė daugiau nei milijoną kopijų savo knygų. Neįtikėtinos šlovės ji sulaukė išleidusi romanus „Tavo antras gyvenimas prasideda, supratus, kad gyveni tik kartą“ ir „Diena, kai liūtai ims ėsti salotas“. Šios istorijos sulaukė puikių atsiliepimų ne tik tarp skaitytojų, bet ir iš kritikų. Visos autorės knygos nagrinėja santykių ir jausmų temas. Jos kviečia prisiminti, kad niekada nevėlu pradėti pozityviai galvoti ir keisti savo įpročius. Tai yra pirmi žingsniai siekiant gyvenimo pilnatvės bei laimės. Raphaëlle Giordano ne tik rašo knygas, bet ir veda motyvacinius mokymus.

Iš prancūzų kalbos vertė Erika Sabaliauskaitė


  • Autorius: Raphaelle Giordano
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140857

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kupidonas kartoniniais sparnais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kupidonas kartoniniais sparnais", Raphaëlle Giordano. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Raphaëlle Giordano su knyga "Kupidonas kartoniniais sparnais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kupidonas kartoniniais sparnais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raphaëlle Giordano. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kupidonas kartoniniais sparnais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kupidonas kartoniniais sparnais" perkama kartu