0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybinė evoliucija

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kūrybinė evoliucija


2021-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrybinė evoliucija" aprašymas

"Kūrybinė evoliucija" (1907) - vienas iš svarbiausių prancūzų filosofo Henri Bergsono (1859-1941) veikalų. Jame autorius analizuoja gyvosios gamtos evoliuciją, kritikuoja klasikinės filosofijos mechanistines, racionalistines bei pozytivistines nuostatas ir formuluoja savitą požiūrį į gamtos pasaulį, apskritai į tikrovę, jos pažinimą ir metafizines problemas, operuodamas originaliomis "gyvybės polėkio", "trukmės" sąvokomis.

"Kadangi kiekvienas iš mūsų nugyvena tik vieną gyvenimą, tai yra priverstas pasirinkti. Iš tikrųjų mes nepaliaujamai renkamės ir todėl nepaliaujamai daug ko atsisakome. Kelias, kurį nueiname laike, yra nuklotas šukėmis viso to, kuo buvome pradėję būti arba kuo būtume galėję tapti. Bet gamtai, kurios žinioje yra nesuskaičiuojama daugybė gyvenimų, anaiptol nebūtinos tokios aukos. Ji išsaugo įvairias tendencijas, kurios augdamos išsiskyrė. Iš jų gamta sukuria išsiskiriančias rūšių eiles, kurios vystosi atskirai."
Henri Bergson

Iš prancūzų kalbos vertė Petras Račius


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybinė evoliucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Henri Bergson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kūrybinė evoliucija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kūrybinė evoliucija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kūrybinė evoliucija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kūrybinė evoliucija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henri Bergson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūrybinė evoliucija" perkama kartu