0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-05 Gitana

Nuostabi knyga. Puiki autorė, teko dalyvaut jos vedamam seminare, labai patiko. Knygą perku nebe pirma kart, pirkau ją vyresnėliui kai buvo jam 7 m. pirmoje klasėje jam labai gelbėjo rašant, jungiant žodius ir t.t. Manau kad pirksiu ją ir mažajai(4.5 m), kai baigs pirmąją dalį.


2021-09-30 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)" aprašymas

"Labas, raide. Mokausi skaityti" 2-oji knyga skirta 4-7 metų vaikams.

"Labas, raide" – tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ar tik pradedantiems skaityti vaikams.

Antrojoje "Labas, raide" knygoje vaikai susipažins su dar neišmoktomis abėcėlės raidėmis, dvibalsiais, skaitys sudėtingesnius žodžius, sakinius, trumpus tekstus.

Knygos autorės, didelę mokymo skaityti patirtį turinčios pedagogės, siūlo daugybę įvairių užduočių, kurios padės ne tik išmokti skaityti, bet ir įgyti pirmųjų rašymo įgūdžių.

Šalia užduočių pateikiami sutartiniai ženklai, kad nemokantys skaityti mažieji galėtų dirbti kuo savarankiškiau.

Knyga "Labas, raide" bus naudinga ir logopedams bei specialiesiems pedagogams, dirbantiems su vaikais, turinčiais skaitymo ir rašymo sunkumų.2021-04-05

Nuostabi knyga. Puiki autorė, teko dalyvaut jos vedamam seminare, labai patiko. Knygą perku nebe pirma kart, pirkau ją vyresnėliui kai buvo jam 7 m. pirmoje klasėje jam labai gelbėjo rašant, jungiant žodius ir t.t. Manau kad pirksiu ją ir mažajai(4.5 m), kai baigs pirmąją dalį.

2019-09-04

Puiki, knygelė, įdomios užduotys, kurios padeda išlaikyti vaiko susidomėjimą ir koncentraciją.

Parašykite atsiliepimą apie "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)", kurį parašė Asta Kisielienė, Rima Virketienė. Siūlome ne tik išsamų "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Kisielienė, Rima Virketienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)" perkama kartu