0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams

Kaina internetu: 0,79 €
Kaina knygyne: 2,69 €*
Sutaupote: 1.90 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 0.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams" aprašymas

Šis poetės pedagogės Zenės Sadauskaitės ir vyr.muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės paruoštas leidinėlis padės lavinti vaikų muzikinius gebėjimus, pajusti muzikos grožį, mus supančią aplinką. Daug džiaugsmo vaikams suteiks dainelės, kurios skatina mylėti mamytę, tėvelį ir gamtą. Jų nuotaiką perteiks mažosios natelės, kurios vienur skamba tyliai, švelniai, kitur – garsiai ir džiaugsmingai.


"Laiko neskaičiuoju"
- tai pirmoji muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės dainų knyga.

Tekstus šioms dainelėms sukūrė populiari vaikų poetė Zenė Sadauskaitė, turinti meno kūrėjos statusą. Ji yra išleidusi 43 knygeles, jos tekstais skamba virš 400 dainų.


Kiekvienas pedagogas, dirbantis muzikinio ugdymo srityje, galės pasinaudoti knygelėje „Laiko neskaičiuoju“ pateikta medžiaga, kūrybiškai ją pritaikydamas savo ugdytiniams.

Turinys

Turinys


1. Laiko neskaičiuoju 1 / 4

2. Laiko neskaičiuoju 2 / 6

3. Pamiršę pamokas / 7

4. Mano dienos / 8

5. Pavasaris / 10

6. Lineliai melsvi / 12

7. Mama lyg šventoji / 14

8. Gulbele, / 16

9. Žalios natelės / 18

10. Vaivorykštės tiltu / 20

11. Grybų kepuraitės / 22

12. Tėvelis, tėtukas / 24

13. Saulė ir lietutis / 25

14. Gražumas žiemos / 26


Parašykite atsiliepimą apie "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainų knygelės su natomis 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams", kurį parašė Zenė Sadauskaitė, Vilma Švabauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zenė Sadauskaitė, Vilma Švabauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams" perkama kartu