⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-08-26 Inga

Mielos dainelės vaikams.


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 0.99 SoldOut

Knygos "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šis poetės pedagogės Zenės Sadauskaitės ir vyr.muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės paruoštas leidinėlis padės lavinti vaikų muzikinius gebėjimus, pajusti muzikos grožį, mus supančią aplinką. Daug džiaugsmo vaikams suteiks dainelės, kurios skatina mylėti mamytę, tėvelį ir gamtą. Jų nuotaiką perteiks mažosios natelės, kurios vienur skamba tyliai, švelniai, kitur – garsiai ir džiaugsmingai.

"Laiko neskaičiuoju"- tai pirmoji muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės dainų knyga.

Tekstus šioms dainelėms sukūrė populiari vaikų poetė Zenė Sadauskaitė, turinti meno kūrėjos statusą. Ji yra išleidusi 43 knygeles, jos tekstais skamba virš 400 dainų.

Kiekvienas pedagogas, dirbantis muzikinio ugdymo srityje, galės pasinaudoti knygelėje „Laiko neskaičiuoju“ pateikta medžiaga, kūrybiškai ją pritaikydamas savo ugdytiniams.

TURINYS

1. Laiko neskaičiuoju 1 / 4

2. Laiko neskaičiuoju 2 / 6

3. Pamiršę pamokas / 7

4. Mano dienos / 8

5. Pavasaris / 10

6. Lineliai melsvi / 12

7. Mama lyg šventoji / 14

8. Gulbele, / 16

9. Žalios natelės / 18

10. Vaivorykštės tiltu / 20

11. Grybų kepuraitės / 22

12. Tėvelis, tėtukas / 24

13. Saulė ir lietutis / 25

14. Gražumas žiemos / 26Kiti taip pat domėjosi


2022-08-26

Mielos dainelės vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainų knygelės su natomis 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)", kurį pristato Vilma Švabauskienė, Zenė Sadauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vilma Švabauskienė, Zenė Sadauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams (knyga su defektais)" perkama kartu