⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-13 Ruta

Labai aiškiai viskas parašyta. sužinojau daug naujo


2023-06-30 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu" aprašymas

Knyga "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu" atsakys Į šiuos ir dar daugelį klausimų:

    • Ką reikia daryti, norint tapti lankstiems?

    • Kodėl nelankstiems žmonėms taip dažnai skauda nugarą?

    • Kokia lankstumo lavinimo nauda?

    • Ar galima išlavinti lankstumą bet kokiame amžiuje?

    • Ar visada fiziškai aktyvūs žmonės yra lankstesni už fiziškai pasyvius?

    • Kokios treniruotės geriausiai tinka lankstumui lavinti?

Eglė Patamsytė - sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo specialistė, pilateso (Body Control Pilates®, UK) licenzijuota mokytoja, struktūrizuotų fizinių pratimų programos „Patogus kūnas" bendraautorė, straipsnių apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną įvairiuose žurnaluose autorė, sportinės gimnastikos sporto meistrė. Daugelį metų domisi stuburo ligų ir nugaros skausmų etiologija, kūno šerdies raumenų treniravimu. Kuria „protingas" mankštas ir efektyvias programas, skirtas žmogaus fizinių savybių lavinimui.

"Pastaraisiais metais žmonės pasimetę tarp įvairių sveikatos stiprinimo programų ir rekomendacijų. Dauguma Lietuvos žmonių neturi lėšų moderniems klubams lankyti, o paprastų būdų, kaip stiprinti sveikatą - nežino. Vis labiau suvokiama, kad judėti sveika, tačiau „protingai" judančių žmonių, deja, mažėja. Liūdna, kad fizinio aktyvumo naudos ir normalių fizinio aktyvumo dozių nežinojimas mažina įvairaus amžiaus žmonių fizinį aktyvumą.
Ši knyga - puikus žinių šaltinis „protingai" mankštai pradėti. Knygoje autorė paprastai ir suprantamai pasakoja apie vieną pagrindinių žmogaus fizinių ypatybių - lankstumą. Eglė Patamsytė informuoja apie įvairias sveikatos problemas, kylančias dėl nelankstumo, paaiškina lankstumo lavinimo naudą, pagrindinius metodus bei principus, pataria, kokius tempimo metodus ir treniruotes pasirinkti, kad lankstumo lavinimas būtų saugus ir taisyklingas."

Prof. Albertas Skurvydas


  • Autorius: Eglė patamsytė
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094543395

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-13

Labai aiškiai viskas parašyta. sužinojau daug naujo

Parašykite atsiliepimą apie "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mūsų kūną, mankštą

Eglė patamsytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė patamsytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lankstumas ir jo lavinimas. Lankstumo lavinimas pilateso metodu" perkama kartu