0

Lazario moterys

  • Nuolaida knygai -25%
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 3.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-19 Rasa

Mėgavausi. Turtinga kalba, tačiau sakiniai lengvi kaip pūkas. Jausmas, lyg ir pati rašytoja rašė be pastangų, lengvai. Puikus vertimas. Knyga, verta lentynos namuose.

Informacija

Lazario moterys

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 390
  • ISBN ar kodas: 9789986169642

2020-09-30 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lazario moterys" aprašymas

Marijos Stepnovos romanas „Lazario moterys“ – tai šeimos saga ir per ją atskleista visa XX amžiaus istorija. Tai psichologinis romanas apie nuolatinį buvimą tarp meilės ir neapykantos, tarp karo ir taikos, mokslo ir tikėjimo.

Pagrindinis knygos „Lazario moterys“ veikėjas Lazaris Lindtas – našlaitis genijus, neįtikėtinai gabus fizikai ir chemijai. Vis dėlto net ir jo charakteris knygoje geriausiai atskleidžiamas pasitelkus veikėjas moteris. Istorija prasideda po Rusijos revoliucijos, kai Lazaris tik su užrašų knygele atvyksta į Maskvą. Lazaris visus glumina savo genialumu, jis daro neįtikėtinai sėkmingą karjerą, gali džiaugtis fantastiška sėkme. Jo gyvenime svarbios trys moterys, kurių likimus pakeičia Lazaris, žinoma, drauge keisdamas ir savo gyvenimą. Tai jo mokytojo ir globėjo žmona, jo paties žmona ir jų anūkė. Meilė, kurią jis jaučia savo mokytojo žmonai yra kankinanti ir beviltiška, todėl giliai slepiama. Meilė, kurią Lazaris pajunta sutikęs savo žmoną – veržli ir griaunanti, su didžiule jėga apverčianti jų gyvenimus aukštyn kojom. Tik anūkė, kuri paveldi senelio talentus, į Lazario gyvenimą atneša ramybės, gilios meilės ir stabilumo jausmą.


Romane „Lazario moterys“ daug istorinių detalių, čia svarbią vietą užima veikėjų aplinka ir laikotarpis, kuriuo jie gyvena.


Marina Stepnova (g. 1971 m.) – rusų rašytoja, žurnalistė ir vertėja iš rumunų kalbos. 2005 metais Marina Stepnova išleido pirmąjį romaną „Chirurgas“, kuris Rusijoje iškart buvo sutiktas labai palankiai ir sulaukė ne vieno apdovanojimo. 2011 m. išleido antrąjį romaną „Lazario moterys“, kuris taip pat skynė laurus,  o 2014 m. trečiąjį – „Italų pamokos“. Vadovauja žurnalui vyrams „XXL“. Su vyru mediku gyvena ir dirba Maskvoje.  


Lietuvoje 2013 m. pirmą kartą pasirodžiusį romaną „Lazario moterys“, kuris yra išverstas į daugiau nei 30 kalbų, skaitytojai įvertino kaip vieną geriausių verstinių knygų.


„Romaną „Chirurgas“ parašiau apie absoliučią nemeilę, o „Lazario moterys“ – priešingai, knyga apie tai, ką žmonės sugeba padaryti iš meilės, apie tai, ką jiems padaro meilė“.

M. Stepnova


„Atskiro paminėjimo verta ir knygos kalba – ji turtinga, sodri, autorė specialiai pasirinko kiek senamadišką kalbėjimo būdą, prie kurio galbūt iš pradžių reikia laiko priprasti, tačiau vėliau būtent toks pasakojimo būdas nardina į šios sagos atmosferą“.


Knygų apžvalgininkas Audrius Ožalas


Iš rusų kalbos vertė Sigitas Parulskis
2020-09-19

Mėgavausi. Turtinga kalba, tačiau sakiniai lengvi kaip pūkas. Jausmas, lyg ir pati rašytoja rašė be pastangų, lengvai. Puikus vertimas. Knyga, verta lentynos namuose.

2016-01-19

skaičiau su dideliu pasimėgavimu, kai kuriuos sakinius po kelis kartus, puikus S.Parulskio vertimas .Knyga ,kuri užima mano knygų lentynoje garbingą vietą. Tai ne skaitalas, o rimta, giliai atminty pasiliekanti knyga.

2014-09-02

puiki knyga,tikra atgaiva sielai

Parašykite atsiliepimą apie "Lazario moterys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lazario moterys, kurią skaitytojams dovanoja Marina Stepnova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marina Stepnova su knyga Lazario moterys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lazario moterys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marina Stepnova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lazario moterys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lazario moterys" perkama kartu