⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ledo pabaisa

Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ledo pabaisa " aprašymas

Vaikų itin mylimo britų rašytojo David Walliams knyga „Ledo pabaisa“ yra geros nuotaikos ir nuotykių dozė. Istorijoje susitiksime našlaitę Elzę ir dešimties tūkstančių metų senumo mamutą! Jau skamba smagiai?

Veiksmas vyksta Londone, tamsiais karalienės Viktorijos laikais. Elzė – dešimties metų našlaitė. Ją šalia pačią blogiausią reputaciją turinčių vaikų namų paliko dar kūdikystėje. „Kirmelynė“ – pati šiurpiausia vieta. Čia vaikai mušami, skriaudžiami, verčiami badauti ir sunkiai dirbti. Visi jie gyvena susispaudę ankštame kambariuke ir vienintelė pramoga yra išrinkti naujam kūdikiui vardą. Patys suprantate, „Kirmelynė“ – vietelė ne iš maloniųjų. Todėl Elzė nebeištveria alkio bei smurto ir pabėga. Vaikų namuose buvo taip baisu, kad klajoti šaltomis Londono gatvėmis atrodo daug maloniau. Protinga mergaitė šiltą prieglobstį randa Gamtos istorijos muziejuje. Čia netrunka susidraugauti ir su keistuole valytoja Dote.

Visas Londonas apkabinėtas plakatais! Naujiena! Svarbi žinia! Į Gamtos mokslų muziejų atvežamas neįtikėtinas eksponatas – iki pat šių dienų išsilaikęs dešimties tūkstančių metų senumo mamutas. Visas nori pamatyti Ledo Pabaisą. Ne išimtis ir Elzė. Mergaitė rezga planus, kaip vėl patekti į muziejų, o dar jei kažkaip pavyktų mamutą prižadinti ir grąžinti į šiaurės ašigalį? Elzės ir jos sutiktų draugų nuotykiai prasideda!

David Walliams „Ledo pabaisa“ – ne tik smagi nuotykių istorija vaikams. Autorius sugebėjo sukurti įdomius charakterius, įterpti faktų apie priešistorinius laikus ir daug gerų minčių apie vertybes, tokias kaip draugystė, ištikimybė, drąsa. Rašytojo knygų personažai retai elgiasi pagal taisykles, bet juos myli visas pasaulis.

David Walliams gimė 1971-ais metais. Jis yra gerai žinomas komikas, aktorius, rašytojas bei televizijos žvaigždė, teisėjauja TV talentų šou laidose. Autorius Bristolio universitete studijavo dramą. Rašyti vaikams jis pradėjo rašyti 2008-tais metais. Šiuo metu autorius jau išleido tryliką knygų. Jos yra itin populiarios visame pasaulyje ir jau išverstos į daugiau nei penkiasdešimt kalbų bei parduodamos milijoniniais tiražais. David Walliams vadinamas sparčiausiai populiarėjančiu vaikų literatūros autoriumi Jungtinėje Karalystėje. Kai kurios jo knygos ekranizuotos. Pvz., 2017-tais metais pasirodė filmas pagal knygą „Močiutė plėšikė“.

Iš anglų kalbos vertė Emilija FerdmanaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ledo pabaisa "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ledo pabaisa ", kurį pristato David Walliams. Siūlome ne tik išsamų "Ledo pabaisa " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido David Walliams. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ledo pabaisa ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ledo pabaisa " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ledo pabaisa " perkama kartu