0

Pirkėjų atsiliepimai

LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.89 SoldOut

Knygos "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai" aprašymas

Sveikas atvykęs į nuostabią LEGO® Star Wars visatą! Geriausias Pasipriešinimo pilotas Pou.Dameronas ir jo bičiulis, buvęs šturmuotojas Finas, aptarinėja kiečiausius žvaigždėlaivius galaktikos istorijoje.
Čiupk naująją LEGO Star Wars knygelę, sukonstruok Pou Damerono figūrėlę, išspręsk galvosūkius ir prisijuok skaitydamas komiksus!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Naminukas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098214086

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komiksai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "LEGO® Star Wars. Nuostabūs žvaigždėlaiviai" perkama kartu