0

Liaudies medicinos žinovė Ilzė

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Liaudies medicinos žinovė Ilzė

  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789934583308

2020-12-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Liaudies medicinos žinovė Ilzė" aprašymas

Kultūros darbuotoja, publicistė, liaudies medicinos žinovė, gyduolė arba paprastai - Ilzė Jansone.

Ilzė yra ne tik liaudies medicinos žinovė su 50- ties metų praktika, bet ir autorė unikalios sveikatinimo sistemos pagal kurią galima atstatyti bet kurį pažeistą organą, sąnarius ir stuburą.

Ilzė yra kultūros darbuotoja ir publicistė su įvairiapusiška veikla. Ji baigė RKDT kino foto skyrių.

Apie savo įvairiapusišką patirtį Ilzė parašė 85 knygas, iš kurių 60 išversta į lietuvių kalbą - 3 -rusų, 4 - estų, 1 - anglų, 1 - vokiečių kalbas. Ukrainiečiai apie Ilzę rašė dviejose knygose, kurios vadinasi "Ukrainos įžymiausi gyduoliai” ir susuko 2 doku¬mentinius telefilmus, nes Ilzė 6 metus vieną savaitę kas mėnesį dirbo Lvove, Kijeve, Odesoje kaip lektorė ir liaudies medicinos žinovė, TV ir radijo autorinių laidų vedėja ir padėjo Černobilyje nukertėjusiems netoli epicentro.

Ilzė yra paruošusi ir vadovavo 3 autorinėms mokykloms, kaip natūropatė ir valeologė: "Natūralioji medicina ir sveikatingumo mokykla", kurios veikia 30 metų, ir "Baltų namų ruošos mokykla", ir Žiniuonių mokykla, veikianti 40 metų. Dabar kuriamos šių mokyklų video versijos. 18-koje mokyklų Ilzė skaitė paskaitas fakultatyvuose apie Baltų tautų gyvenimo būdą.

Taip pat Ilzė praktikuoja kaip liaudies medicinos žinovė, stengdamasi įrodyti, kad Latvijos Gamtoje yra visko, kad atstatytų pažeistus sąnarius, stuburą ir net kurį organą, bet svarbiausia - kad galima būtų išlaikyti normos ribose pagal Ilzės sistemą. Svarbiausias gyvenimo pasiekimas - užauginti 3 vaikai be su sirgimų ir to galima išmokyti kiekvieną šeimą, kuri to nori.

Ilzė yra ir autorė garsiojo maisto sodrintojo "Salveo”, kuris organizmą aprūpina labai reikalingu chlorofilu, geležimi bei variu ir kitais mikroelementais endokrininei sistemai, kurios disfunkcija mus prieš laiką pasendina. Kultūriniuose augaluose tų medžiagų nėra, todėl "Salveo" yra vienintelis išsigelbėjimas sveikatos išsaugojimui ir sveikatinimo procesui.

Naudokime vėl savo stipriuosius laukinius augalus kasdieniniam maistui kaip mūsų senoliai tūkstančius metų darydavo ir nesirgo chroniškomis ligomis.

Ši knyga „Liaudies medicinos žinovė Ilzė“ apie Ilzės gyvenimą, atspindi ištisą laikotarpį. Tai ir mūsų tautos istorija.

Ilzė ir toliau rašo knygas apie savo patirtį, nes dar daug ką turi pasakyti žmonėms.

Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies medicinos žinovė Ilzė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Luona Loinertė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Liaudies medicinos žinovė Ilzė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Liaudies medicinos žinovė Ilzė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Liaudies medicinos žinovė Ilzė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Liaudies medicinos žinovė Ilzė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Luona Loinertė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Liaudies medicinos žinovė Ilzė" perkama kartu