0

Litauische Zaubermarchen

8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Litauische Zaubermarchen

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9789955736608

2020-10-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Litauische Zaubermarchen" aprašymas

Originaliai iliustruotose knygose – 10 autentiškų stebuklinių pasakų („Oželis ir velniai“, „Devyniabrolė ir devyngalvis“, „Vilkais pavirtę broliai“, „Devynių brolių sesutė“, „Apie geležinį vilką“, „Ožkelė“, „Velnių žentas“, „Apie tris brolius“, „Šalčio dovanos“, „Vežimas, kuris be arklių važiuoja“).

Šios pasakos, sekdamos gyvenime neįmanomas, užtat vaizduotę žadinančias istorijas, moko vaiką svarbių dalykų: atsargumo, savarankiškumo, gerumo, atjautos ir svarbiausia – optimizmo: juk visos stebuklingos istorijos baigiasi gerai!

Dailininkė Irena Žviliuvienė
Į vokiečių k. vertė Saskia Drude, Viktor Falkenhahn

Parašykite atsiliepimą apie "Litauische Zaubermarchen"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Litauische Zaubermarchen, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Bronislava Kerbelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Bronislava Kerbelytė su knyga Litauische Zaubermarchen jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Litauische Zaubermarchen patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Bronislava Kerbelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Litauische Zaubermarchen palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Litauische Zaubermarchen" perkama kartu