-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Litauische Zaubermarchen

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-07 .

Gaila, tokios gražios iliustracijos, o knygos užsienio kalba, kai tuo tarpu daugelis lietuviškų pasakų rinkinių, skirtų lietuvių vaikams, atrodo taip, lyg leidėjai tų vaikų neapkęstų...


2023-01-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Litauische Zaubermarchen" aprašymas

Originaliai iliustruotose knygose – 10 autentiškų stebuklinių pasakų („Oželis ir velniai“, „Devyniabrolė ir devyngalvis“, „Vilkais pavirtę broliai“, „Devynių brolių sesutė“, „Apie geležinį vilką“, „Ožkelė“, „Velnių žentas“, „Apie tris brolius“, „Šalčio dovanos“, „Vežimas, kuris be arklių važiuoja“).

Šios pasakos, sekdamos gyvenime neįmanomas, užtat vaizduotę žadinančias istorijas, moko vaiką svarbių dalykų: atsargumo, savarankiškumo, gerumo, atjautos ir svarbiausia – optimizmo: juk visos stebuklingos istorijos baigiasi gerai!

Dailininkė Irena Žviliuvienė
Į vokiečių k. vertė Saskia Drude, Viktor FalkenhahnKiti taip pat domėjosi


2021-12-07

Gaila, tokios gražios iliustracijos, o knygos užsienio kalba, kai tuo tarpu daugelis lietuviškų pasakų rinkinių, skirtų lietuvių vaikams, atrodo taip, lyg leidėjai tų vaikų neapkęstų...

Parašykite atsiliepimą apie "Litauische Zaubermarchen"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Litauische Zaubermarchen", kurį pristato Bronislava Kerbelytė. Siūlome ne tik išsamų "Litauische Zaubermarchen" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bronislava Kerbelytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Litauische Zaubermarchen". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Litauische Zaubermarchen" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Litauische Zaubermarchen" perkama kartu