Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-10 Kristina


2022-12-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

- Apči!
- Ar tai – tu? – krūptelėjo Bagis.
- Ne. Maniau, kad tu.
- Ne aš.
- Ne tu? – prisimerkė Tilas.
- Ir tikrai ne kiaunė...

TOKIĄ naktį pasiklysti visai nesunku. Taip nutiko ir dviems bičiuliams Bagiui ir Tilui. Mat jie užtruko maudydamiesi upelyje ir nespėjo grįžti namo. Lugai tiesiog ištirpo tamsoje. Ir tuomet... prasidėjo jų nuotykiai!

Rašytojo Raimondo J. Nabus knygoje vaikams "Lugai. Tokia naktis" veiksmas vyksta visiškoje tamsoje tokią naktį. Trys pagrindiniai personažai yra pasakiškos būtybės lugai. Tai – žavūs, paslaptingi ir draugiški miško gyventojai. Susipažinti su jais jums padės nuostabios Viktorijos Dambrauskaitės iliustracijos.


  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 19x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562889-BR

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-10

Parašykite atsiliepimą apie "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)", kurį pristato Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lugai. Tokia naktis (knyga su defektais)" perkama kartu