0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lugai. Tokia naktis

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lugai. Tokia naktis" aprašymas

- Apči!
- Ar tai – tu? – krūptelėjo Bagis.
- Ne. Maniau, kad tu.
- Ne aš.
- Ne tu? – prisimerkė Tilas.
- Ir tikrai ne kiaunė...

TOKIĄ naktį pasiklysti visai nesunku. Taip nutiko ir dviems bičiuliams Bagiui ir Tilui. Mat jie užtruko maudydamiesi upelyje ir nespėjo grįžti namo. Lugai tiesiog ištirpo tamsoje. Ir tuomet... prasidėjo jų nuotykiai!

Rašytojo Raimondo J. Nabus knygoje vaikams "Lugai. Tokia naktis" veiksmas vyksta visiškoje tamsoje tokią naktį. Trys pagrindiniai personažai yra pasakiškos būtybės lugai. Tai – žavūs, paslaptingi ir draugiški miško gyventojai. Susipažinti su jais jums padės nuostabios Viktorijos Dambrauskaitės iliustracijos.


  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 19x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562889

Parašykite atsiliepimą apie "Lugai. Tokia naktis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lugai. Tokia naktis", kurį parašė Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "Lugai. Tokia naktis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lugai. Tokia naktis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lugai. Tokia naktis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lugai. Tokia naktis" perkama kartu