0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lugai. Tokia naktis

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lugai. Tokia naktis


2021-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lugai. Tokia naktis" aprašymas
" -Apči!
-Ar tai – tu? – krūptelėjo Bagis.
-Ne. Maniau, kad tu.
-Ne aš.
-Ne tu? – prisimerkė Tilas.
-Ir tikrai ne kiaunė... "


TOKIĄ naktį pasiklysti visai nesunku. Taip nutiko ir dviems bičiuliams Bagiui ir Tilui. Mat jie užtruko maudydamiesi upelyje ir nespėjo grįžti namo. Lugai tiesiog ištirpo tamsoje. Ir tuomet... prasidėjo jų nuotykiai!

Tai – penktoji rašytojo Raimondo J. Nabaus (g. 1978) knygelė vaikams "Lugai. Tokia naktis" .
Pasakojimo veiksmas vyksta visiškoje tamsoje tokią naktį. Trys pagrindiniai personažai yra pasakiškos būtybės lugai. Tai – žavūs, paslaptingi ir draugiški miško gyventojai. Susipažinti su jais jums padės nuostabios Viktorijos Dambrauskaitės iliustracijos.

  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 19x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562889

Parašykite atsiliepimą apie "Lugai. Tokia naktis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lugai. Tokia naktis, kurį parašė Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų Lugai. Tokia naktis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lugai. Tokia naktis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lugai. Tokia naktis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lugai. Tokia naktis" perkama kartu