0

Pirkėjų atsiliepimai

Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 6.98 SoldOut

Knygos "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)" aprašymas

Atlieka Keistuolių teatras ir Atviras ratas

Žanras - pasakos su dainelėmis


PLAST PLAST PLAST. Atskrido Varna ir nutūpė šalia karvės, įsmigusios ragais į žemę. Kaip? Kaip tai atsitiko? – negalėjo savo akimis patikėti Varna. – Kaip karvė gali apvirsti aukštyn kojom? Kojom į dangų ir ragais į žemę? Pasirodo, gali. Ypač jei ta karvė – Mamulė Mū, kuri moka ne tik karstytis po medžius, plevėsuotis sūpynėse, bet ir įtikinamai apsimesti gyvate... Šššš!.. Atsargiai! Varną nuo tokių keistenybių gali ištikti sparno priepuolis. Bet jūs nebijokite, Mamulė Mū nenuodinga! Pasakas skaito ir daineles dainuoja Keistuolių teatro ir „Atviro rato“ aktoriai.


1.    Mamulė Mū laipioja po medžius  5:38

2.    Ypatingos Karvės daina  4:11

3.    Mamulė Mū iškrenta iš medžio  0:52

4.    Susirūpinusios Varnos daina  7:10

5.    Mamulė Mū žiūri į saulėlydį  8:22

6.    Daina apie saulėlydį  2:30

7.    Karvių zoologijos sodas  4:28

8.    Daina apie zoologijos sodą  5:57

9.    Mamulė Mū žaidžia  5:53

10.  Agentės Varnos daina  2:42

11.  Ar tu mano draugė?  3:25

12.  Varnos daina apie draugus  7:18

13.  Karvės daina apie draugus  1:43


Trukmė: 60 min. 16 sek.


Iš švedų kalbos vertė Raimonda JonkutėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)", kurį pristato Jujja Wieslander, Tomas Wieslander, atlieka Keistuolių teatras, Atviras ratas. Siūlome ne tik išsamų "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jujja Wieslander, Tomas Wieslander, atlieka Keistuolių teatras, Atviras ratas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mamulė Mū (CD) (2-as leidimas)" perkama kartu