⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos

Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos" aprašymas

Antroji mažųjų skaitytojų ir jų tėvelių pamilto vienaragio Gastono jausmų knyga: 8 naujos emocijos – 8 nauji kvėpavimo pratimai!

Emocijos, emocijos, emocijos… Kokią nesuskaičiuojamą galybę jų kasdien patiri! Mažąjį vienaragį Gastoną, visai kaip tave, jausmai aplanko, kai jis to tikisi mažiausiai: žaidžiantį kieme, muzikos pamokoje grojantį tūba ar gulintį lovelėje ir laukiantį atkeliaujančių sapnų... Tačiau net siaučiant margiausioms emocijoms, šviesioms ar kiek tamsesnėms, Gastonas žino, ką daryti, kad pasaulis neapvirstų aukštyn kojom. Šia paslaptimi jis mielai pasidalys ir su tavimi!

„Mano jausmai. Kai aplanko margiausios emocijos“ – tai aštuonios trumpos kasdienės istorijos, kurios:

    - išmokys vaikus atpažinti ir įvardyti užplūstančias emocijas;

    - patars, kaip jas priimti ir su jomis susidraugauti;

    - kiekvienos istorijos pabaigoje aprašyti kvėpavimo pratimai parodys, kaip kaskart užvaldžius stipriems jausmams sugrįžti į vėžes.

Jei čia neradai tave aplankiusios emocijos, atsiversk pirmąją vienaragio Gastono knygelę „Mano jausmai. Kaip elgtis, kai užvaldo įvairios emocijos“ ir pažvelk į kitus aštuonis dažnai pasitaikančius jausmus.


  • Pavadinimas originalo kalba: Mes émotions. Je me sens bien! Tome 2
  • Autorius: Aurélie Chien Chow Chine
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 19x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094797330
  • Vertėjas: Donata Pleskevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Parašykite atsiliepimą apie "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos", kurį pristato Aurélie Chien Chow Chine. Siūlome ne tik išsamų "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aurélie Chien Chow Chine. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vienaragis Gastonas. Mano jausmai 2. Kai aplanko margiausios emocijos" perkama kartu