0

Mano leitenantas

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 12,78 €*
Sutaupote: 8.79 € (69%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano leitenantas

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955266341

2021-02-28 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano leitenantas" aprašymas

Danijilo Granino knyga „Mano leitenantas“ – tai vieno žymiausių rusų rašytojo, scenaristo, Antrojo pasaulinio karo dalyvio atidus žvilgsnis iš apkasų į siaubingą „didžiojo tėvynės“ karo kasdienybę, vadinamąją Leningrado blokadą ir pokario sovietinio gyvenimo realybę.

Nors tai nėra autobiografinis kūrinys, bet nesunku suprasti, kad autoriaus gyvenimo, dalyvavimo kare sąsajų su knygos pagrindinio herojaus leitenanto D. patirtimi, pasaulėjauta romane esama. Pagrindinio veikėjo paveikslas perskiriamas, paverčiamas tomis pačiomis sąlygomis gyvenančiais dviem skirtingais žmonėmis. Tai kaip tik padeda išryškinti nepavydėtiną paprasto sovietų kario, kaip, beje, ir paprasto civilio, likimą – beteisiškumą, visišką priklausomumą nuo viršininkų įgeidžių totalitarizmo viršūnę pasiekusioje stalinizmo epochoje.

Iš rusų kalbos vertė Vytautas Leščinskas

Parašykite atsiliepimą apie "Mano leitenantas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Daniil Granin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mano leitenantas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mano leitenantas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mano leitenantas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mano leitenantas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daniil Granin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mano leitenantas" perkama kartu