-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)

Kaina: 6,39 €
Kaina su kodu: 5,75 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 6.39 InStock
Į krepšelį 5,75 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“ aprašymas

"Mano mamos sveikatos knygelė" - tai knyga apie Panevėžyje gyvenančios Taisijos Lazdynienės sveikatos gerinimo priemones, negalavimų gydymą vaistinėmis žolėmis, naudingą sveikatai maistą. Tai yra jos asmeninė patirtis ir jos asmeniškai per gyvenimą sukauptos žinios, panaudotos sau ir artimiesiems, bei daugelio metų stebėjimai ir praktika.

Knygą parašė jos dukra tėvų deimantinių vestuvių proga.PRATARMĖ


Ketvirtojo leidimo pratarmė

 

Praėjo penkeri metai nuo pirmojo knygelės išleidimo ir tik metai nuo trečiojo. Atrodė, kokie čia begali būti papildymai, tačiau per tuos metus mamytė domėjosi dar keliais dalykais, gydėsi smarkų kojų ir sąnarių skausmą. Mamytei pakeistas klubo sąnarys, operuotas kelis, o prieš metus ant sąnario iššoko cista. Pereitą rudenį buvo laikotarpis, kai vaikštant labai skaudėjo, mama beveik nebegalėjo viena paeiti. Kaip visada, ji ėmėsi visų priemonių, po kelių mėnesių jau vaikščiojo ir dabar, gegužę, kai rašau, vėl gali dirbti sode ir prie bičių. Visas jos išbandytas naujai rastas priemones, šalia jau buvusių, sudėjau į šį knygos leidimą. Dar keli nedidukai papildymai atsirado ir iš kitų sričių, yra naujas skyrelis "Polipai, cistos".

Mamytei šiemet bus 85-eri, ji yra tokia pat darbšti, veikli ir besidominti viskuo, kas yra sveikatai palanku. Džiugina jos sklandi kalba, minčių aiškumas ir žinių troškimas. Kalbu su ja kiekvieną dieną, džiaugiuosi ją turėdama.

Na, o aš per šiuos metus pabaigiau ir išleidau knygą "Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai. Plaukų priežiūra aliejais". Visus mano leidinius palankiausia kaina galima įsigyti www.nijoledegutiene.lt

Kaip ir kituose, taip ir šiame leidime linkiu skaitytojams domėtis savo negalavimais, nes net Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO) dokumentuose parašyta, kad 50% žmogaus sveikatos lemia gyvenimo būdas, 20% - genetika ir paveldėjimas, 20% - aplinka ir tik 10% - medicina. Taigi daugiausia mūsų sveikata yra mūsų pačių rankose. Ir gyvenimo būdą, ir aplinką patys pasirenkame ir susikuriame, paveldėjimo ligos retos, dažniau paveldime stiprią sveikatą. Tai ir yra, kad maždaug keturi penktadaliai jūsų sveikatos priklauso tik nuo jūsų, o penktadalis nuo jūsų nepriklauso. Sakantiems, kad jūs negalite žinoti kaip sau padėti, visada galite pacituoti PSO teiginį. Visi žmonės didžiausią dalį žinių įgyja tuo pačiu būdu - skaitydami, ir nėra nieko, kas draustų ir jums tai daryti. Tūkstantmečių liaudies gydymo meno patirtis surašyta knygose ir visiems prieinama, mokslo žinios visos atviros ir kiek jūs įsigilinsite į visus savo ligos aspektus, kiek darysite, tokia sėkmė ir lydės jus. Tik dėl dvasios tingulio patogiau sumesti atsakomybę kitiems, tačiau, skaitytojau, net PSO savo teiginiu jus ragina pačiam atsakyti už save.

 

Geros sveikatos! Myliu jus.

2015-05-17

  • Autorius: Nijolė Degutienė
  • Leidėjas: Baltoji arka
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986713265

Parašykite atsiliepimą apie „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Nijolė Degutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Degutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Mano mamos sveikatos knygelė (4-asis leidimas)“ perkama kartu