0

Mažasis princas

  • Leidėjas: Džiugas
  • Knygos puslapių skaičius: 95
  • ISBN ar kodas: 9986-29-036-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mažasis princas" aprašymas

Mieli skaitytojai, šį kartą leidžiame neįprastą knygą - pasaką ne pasaką, - kurią parašė prancūzų lakūnas Antuanas de Sent-Egziuperi. "Mažasis princas" - vienintelė knyga, kurią jis skiria vaikams, bet čia, nors turinys pasakiškas, rašytojas kalba ir apie rimtus dalykus, apie žmogaus likimą, jo gyvenimo prasmę; todėl ir suaugusiam skaitytojui bus apie ką pamąstyti.
Iš nežinomos planetos pas mus nusileidžia auksaplaukis berniukas - mažasis princas ir atsiduria Sacharos dykumoje; čia randa nukritusį lakūną ir su juo susidraugauja. Lakūnas sužino, kaip berniukas keliavo per mažas planetas - žvaigždeles, kol pateko į mūsų Žemę. Žemėje mažasis princas prisijaukina lapę, o paskui susibičiuliauja su lakūnu, ir abudu eina ieškoti šaltinio dykumoje, numalšina troškulį dainuojančio šulinio vandeniu, ir vėl mažasis princas grįžta į savo pasakiškąjį pasaulį, atminimui palikęs lakūnui žvaigždę, į kurią pažvelgęs, jis galės juoktis.
Tai vis pasaka. Pasaka, kurioje karalius visą planetą laiko apsiautęs šermuonėlių mantija ir vis pasmerkia myriop vienintelę karalystės žiurkę, norėdamas parodyti savo valdymo galią; pasaka, kurioje kalba gyvatė ir lapė, kurioje dainuoja šulinys ir juokiasi žvaigždės. O kurgi ne pasaka? Ne pasaka - tai autoriaus mintys apie gyvenimą, apie žmonių ryšius, apie jų pareigas vienas kitam [...]
Aldona Liobytė

Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis princas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažasis princas, kurią skaitytojams dovanoja Antoine de Saint-Exupery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antoine de Saint-Exupery su knyga Mažasis princas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažasis princas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antoine de Saint-Exupery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažasis princas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mažasis princas" perkama kartu