⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 35.99 SoldOut

Knygos "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly" aprašymas

Žinomo ir daugybę apdovanojimų ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu pelniusio fotografo Algimanto Aleksandravičiaus albumas „Mažoji Lietuva: Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly“ – tai penktoji ir jau paskutinė fotografo knyga iš serijos, skirtos atskiriems Lietuvos regionams įamžinti.


Fotografijose A. Aleksandravičius fiksuoja Klaipėdos, Pamario kraštą, drauge primindamas šių vietų istoriją, atspindėdamas jų kultūrą, žmones ir jų gyvenimą.

Albumas „Mažoji Lietuva: Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly“ – autoriaus duoklė Klaipėdos kraštui. Peizažuose matyti Nidos, Klaipėdos, Ventės rago vaizdai, to krašto legendos, svarbios asmenybės, čia gyvenančių žmonių tradicijos ir kasdienybė.


Iki šiol menininkas yra išleidęs keturis albumus, skirtus kitiems mūsų šalies regionams. Tai – „Žemaitėjė – mona meilė“, „Dzūkija – išskaicyta iš Dzievulio drabnų raštų…“, „Sūduva – terra sudorum – šviesos išpasakota“ ir „Aukštaitėj – aukšts dongs ė čysts vondva“.


Solidžią ir istoriškai itin vertingą fotografijų albumų seriją baigęs menininkas teigia, kad važinėjant po Lietuvą ir fiksuojant skirtingų vietų vaizdus bei ten gyvenančius žmones, pajuto, kad gerokai prasiplėtė jo suvokimas apie namus. O fotografuodamas paskutinei serijos knygai „Mažoji Lietuva: Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly“, autorius tikėjosi, jog ją vartantys galvoje jaus viską košiantį vėją, o burnoje – smėlį.


Algimantas Aleksandravičius (g. 1960 m.) – garsus ir pripažintas menininkas, fotografas. Labiausiai žinomas kaip portretistas, tačiau kurdamas šiuos regionams skirtus albumus atskleidė ir kitą savo kūrybos pusę – fiksavo peizažus, socialinę realybę.

2011 metais buvo apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija. Jis yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos Garbės narys, Nyderlandų Orange-Nassau Riterio ordino kavalierius. Apdovanotas ordino Už nuopelnus Lietuvai medaliu, Aukso žvaigžde (LATGA apdovanojimas). Už fotografijų rinktinę „Devyni aukštai“ jam įteikta Kultūros ministerijos premija nominacijoje „už aktualiausius ir ryškiausius publicistinius kūrinius kultūros temomis“.

2003 metais Algimantas Aleksandravičius laimėjo vieną prestižiškiausių Europos spaudos fotografijos konkursų „Fuji Euro Press“. Portreto kategorijoje laimėtas prizas yra reikšmingas ne tik A. Aleksandravičiaus kūrybos, bet ir visos Lietuvos fotografijos įvertinimas. Menininkas pripažintas geriausiu Baltijos šalių portretistu, ne kartą laimėjęs Auksinio kadro apdovanojimą Lietuvos spaudos fotografijos konkurse, pelnęs kitų apdovanojimų.

Lietuvoje ir užsienyje yra surengęs per šimtą autorinių parodų. Taip pat yra penkiolikos fotoalbumų autorius.


  • Autorius: Algimantas Aleksandravičius
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 25x32, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025176

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai

Algimantas Aleksandravičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Aleksandravičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mažoji Lietuva. Klaipėdos kraštas – užpustytas laikas žodis smėly" perkama kartu