0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medienos gaminių technologija

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medienos gaminių technologija" aprašymas

Knygoje "Medienos gaminių technologija" nagrinėjami medienos gaminių gamybos technologiniai procesai. Supažindinama su medienos gaminių gamybos įmonių bendraisiais technologinių procesų planavimo ir projektavimo principais. Išsamiai nagrinėjami medienos gaminių detalių ir surinkimo vienetų pakeičiamumas, galimi technologiniai procesai ir jų struktūra. Čia aptariamos medienos gaminių technologinio proceso stadijos ir tipiniai technologiniai procesai: natūralios medienos ir medienos plokščių pjaustymas, plonų lakštinių medžiagų (drožtinio lukšto, dekoratyvinių plėvelių) karpymas; rupių ir glotnių ruošinių iš natūralios medienos mechaninis apdirbimas, ruošinių klijavimas ir paviršių faneravimas; surinkimo vienetų apipjovimas, frezavimas, gręžimas ir šlifavimas. Pateikti tipinių detalių ir surinkimo vienetų technologinių kortų sudarymo pavyzdžiai. Mokomojoje knygoje pateikta medienos gaminių gamybos įmonės (cecho) pajėgumo, t. y. gaminamų per metus gaminių kiekio (metinės programos), skaičiavimo ir technologinių įrenginių reikmės bei jų efektyvaus panaudojimo / apkrovimo, skaičiavimo metodika.

Mokomoji knyga "Medienos gaminių technologija" skirta medienos gaminių technologijos specialybės studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Medienos gaminių technologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Bronislovas Papreckis, Valdas Norvydas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medienos gaminių technologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medienos gaminių technologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medienos gaminių technologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medienos gaminių technologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronislovas Papreckis, Valdas Norvydas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medienos gaminių technologija" perkama kartu