0

Melodinių bosų ABC

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Melodinių bosų ABC

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9790806000137

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Melodinių bosų ABC" aprašymas

Ši mokymo priemonė "Melodinių bosų ABC" skirta akordeono pradinio ugdymo programos pirmiesiems mokymo metams. Čia susipažinsite su akordeono kairės rankos klaviatūra, t. y. melodiniais (chromatiniais) bosais. Pasirinksite pratimų, įvairių kūrinėlių, kurie pritaikyti iš fortepijono, smuiko repertuaro ir galėsite naudoti savo repertuare. Kartu su mokiniu Jūs patys sugalvosite štrichus, registrus, tempą, pirštuotę (aplikatūrą) ir dinaminę skalę...

Ši knygelė "Melodinių bosų ABC" padės ugdyti jaunųjų akordeonistų muzikinę fantaziją ir savarankiškumą.

Parašykite atsiliepimą apie "Melodinių bosų ABC"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natos ir dainynai

Daiva Vasauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Melodinių bosų ABC, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Melodinių bosų ABC aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Melodinių bosų ABC už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Melodinių bosų ABC? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Vasauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Melodinių bosų ABC" perkama kartu