0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Metro 2034

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-07-23 gameris

Laibai gera knyga abi dalys fantastiskos laukiu kada isvers trecia dali metro 2065.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.99 SoldOut

Knygos "Metro 2034" aprašymas

2034 metai.
Visas pasaulis sugriautas branduolinio karo. Didieji miestai nušluoti nuo Žemės paviršiaus, apie mažuosius ničnieko nežinoma. Likusioji žmonijos dalis paskutines dienas stumia bunkeriuose bei slėptuvėse. Didžiausia jų – Maskvos metropolitenas. Išsigelbėjo tik tie, kurie atsidūrė jame, ant sostinės krentant kovinėms raketų galvutėms. Išlikusiesiems po Paskutiniojo Teismo dienos metro tapo savotiška Nojaus arka. Planetos paviršius užkrėstas radiacija ir apgyventas pabaisomis. Nuo šiol gyventi įmanoma tik po žeme.

Stotys virto savotiškais miestais-valstybėmis, tuneliuose karaliauja tamsa ir siaubas. Sevastopolio stoties, mažosios požeminės Spartos, gyventojams prireikia nežmoniškų pastangų, kad išliktų savo priebėgoje ir apgintų ją. Tačiau kartą Sevastopolio stotis atkertama nuo viso likusio metro, ir jos gyventojams gresia siaubinga mirtis. Žmones išgelbėti gali tik didvyris...

Iš rusų k. vertė Mikas Trečiokas, Viktoras Žostautas


  • Autorius: Dmitry Glukhovsky
  • Leidėjas: Lengvas būdas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 284
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099543628

2015-07-23

Laibai gera knyga abi dalys fantastiskos laukiu kada isvers trecia dali metro 2065.

Parašykite atsiliepimą apie "Metro 2034"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Metro 2034", kurią skaitytojams dovanoja Dmitry Glukhovsky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dmitry Glukhovsky su knyga "Metro 2034" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Metro 2034" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dmitry Glukhovsky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Metro 2034" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Metro 2034" perkama kartu