⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-05 Inga


2023-06-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime" aprašymas

Pasaulyje žinomo dvasinio mokytojo Leif Hetland knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ atskleidžia taisykles, kurias pasitelkę galite įveikti didžiausias savo baimes ir kliūtis arba, kaip autorius tai vadina, milžinus.

Pasaulis pilnas milžinų. Vieni kasdien beldžiasi į mūsų duris, grasindami apversti mūsų gyvenimus aukštyn kojomis, kiti gyvena kažkur tolėliau, saugodami lobius ir šlovę ir laukdami, kas šįkart mes jiems iššūkį.

Galbūt jūsų milžinas yra skola ir apie ją vis primenantys pranešimai. Galbūt tai liga – išgirsta diagnozė, kuri atima viltį ir džiaugsmą. Galbūt tai sužeidimas, kuris sujaukė visas jūsų svajones. Galbūt jūsų milžinas yra kenčiantys žmonės aplink jus ar nelygybė, kurią pastebite. Galbūt tai baimė – tiesiog paralyžiuojančios abejonės, kurios sukelia nerimą ir depresiją. Badas, ligos, skurdas, korupcija, piktnaudžiavimas, apgaulė, karas, priklausomybės, neapykanta – mes gyvename milžinų pasaulyje.

Tačiau mes gyvename ir milžinų nugalėtojų pasaulyje!

Iš naujo susipažinkite su Dovydo ir Galijoto istorija, sužinokite pagrindines taisykles, kurios padės susigyventi su savo baimėmis, įveikti kliūtis ir nugalėti milžinus, trukdančius gyventi laimingą ir pilnvertį gyvenimą.

- Meskite iššūkį savo baimėms, kol jos nemetė iššūkio jums;
- Žinokite, kokius ginklus kuriame mūšyje naudoti;
- Gaukite atlygį už įveiktas kliūtis;
- Išsiugdykite neįveikiamą atkaklumą, kai siekiate savo gyvenimo tikslo.

Knyga „Milžinų nugalėtojai: principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime“ suteiks galimybę išgirsti pasakojimą to, kuris iš tiesų įveikė nemažai milžinų – neįmanomų dalykų, nuo kurių daugelis tiesiog pabėgtų. Knygos autorius Leif Hetland – labai drąsus žmogus, ir savo išmintimi jis dalijasi šioje knygoje. Jo padrąsinimo ir išminties labai prireiks kiekvienam kovojant savo gyvenimo kovas.

Leif Hetland yra organizacijos „Global Mission Awareness“ įkūrėjas ir vadovas. Jis skleidžia evangeliją ir žinią apie gydančią Dievo meilę visame pasaulyje. Didžiąją dalį laiko jis praleidžia keliaudamas, skaitydamas paskaitas, rašydamas knygas ir bendraudamas su žmonėmis. Ypač vertinamas jo darbas Pakistane bei Vidurio Rytuose.

„Žinojau, kad Leif Hetland yra talentingas kalbėtojas, tačiau nemaniau, kad jis toks puikus rašytojas. Tokios knygos kaip ši ne kasdien pakliūva į rankas.“
 R. T. Kendall, knygos „Kai tiki Dievu“ autorius

Iš anglų kalbos vertė Rūta Rušinskienė


  • Autorius: Leif Hetland
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576558

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-05

Parašykite atsiliepimą apie "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Leif Hetland pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leif Hetland tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Milžinų nugalėtojai. Principai, kurie padės įveikti didžiausias kliūtis gyvenime" perkama kartu