⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mirusieji sapnuose ir vizijose

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-04-01 Vyliune

puiki knyga


2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mirusieji sapnuose ir vizijose" aprašymas


Trokštame palaikyti ryšius su mirusiaisiais: jų ilgimės, norime jų atleidimo ir patvirtinimo, kad, pasibaigus fiziniam mūsų gyvenimui, laukia kitas. Sapnų metu mūsų kontaktas su mirusiaisiais yra tikras. Mes galime išvystyti savo įgūdžius ir tapti sielos vadovais. Kontaktas su mirusiais, ypač sapnavimo metu, yra labai natūralus dalykas dėl trijų priežasčių: jie neišnyko; jie ateina mūsų aplankyti; mes per sapnus nukeliaujame į jų karalystę.
Mirusieji dažnai yra su mumis. Dėl įvairių priežasčių jie gali pasilikti arti Žemės. Jie būna šalia mūsų, nes yra pasimetę ar susipainioję, įsitvėrę pažįstamų žmonių, aplinkos, senų įpročių - tokiais atvejais jiems reikia skubiai padėti keliauti tolyn. Jie gali gaišuoti dėl nebaigtų darbų, norėdami ištaisyti padarytas klaidas ar aplaidumą, kuriuos tik dabar, žvelgdami iš Anapusinio Pasaulio, aiškiai suvokė esant. Jie sugrįžta, kad mus sergėtų, prisiimdami patarėjo ar "šeimos angelo" vaidmenį.
Šamanas ir australų profesorius Robertas Moss'as pasakoja apie sapnus ir vizijas, kurie atidengia kitą pasaulį.Svarbiausia knygos "Mirusieji sapnuose ir vizijose" mintis - nereikia laukti mirties, kad prisimintume tai, ką žino mūsų siela. Pateikti pasakojimai ir praktiniai užsiėmimai ragina gyventi drąsiai, kad sielos gyvenimas būtų aistringas ir turtingas, kad nebijotume suvedamų durų, už kurių laukia mirtis.

Remdamasis asmenine patirtimi bei senovinėmis ir vietinėmis tradicijomis, Moss'as pateikia uždegančias istorijas. Būdamas nepaprastai įžvalgus, autorius turi sąsajų su poetu W. B. Yeats'u, kuris puoselėjo ambicijas parašyti knygą Western Book of the Dead, kad patenkintų mūsų laikų sielų alkį. Moss'as mus moko tiesos, kad "nėra mirties - mes tik pakeičiame pasaulius".

Robertas Moss'as vaikystėje patyrė tris mirties artumo patirtis ir visą gyvenimą sapnuoja mirusius. Jis sukūrė Aktyvų Sapnavimą - sapno ir šamanizmo technikos sintezę. Buvęs Australijos nacionalinio universiteto senovės istorijos profesorius yra romanistas, šamanizmo patarėjas ir knygų Conscious Dreaming, Dreamgates ir Drearmvays of the Iroquois autorius.

Jis gyvena šiaurinėje Niujorko valstijos dalyje."Moss'as šiuo patraukliu ir uždegančiu vadovu į mirusiųjų žemę mus sukrečia ir sujaudina, atskleisdamas paslėptą tiesą, kad Anapusinis Pasaulis mums faktiškai yra pažįstamas kaip mūsų sapnų kraštovaizdis, į kurį kasnakt keliaujame. Kad mirtis ir anapusinis gyvenimas būtų geresni, būtinai perskaitykite šią nepaprastą knygą ".

Catherine Shainberg, knygos "Kabbalah and the Power of Dreaming" autorė

 

"Reikšmingas darbas pasauliui, kuriame greitai atsikratoma savo mirusiaisiais. Išmokite keliauti po fantazijos šalį, kurioje galite sutikti savo mylimuosius ir vedlius į kitą tikrovę."

Mayy K. Greer, knygų "Women ofthe Golden Dawn" ir "Tarot for Your Self" autorė


Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė


ATSILIEPIMAI


ATSILIEPIMAI"Mirusieji sapnuose ir vizijose yra viena puikiausių kada nors mano skaitytų knygų. Joje pateikiamos išsamios įžvalgos, susijusios su kelione anapus mirties. Tai labai naudinga tiems, kurie yra netekę savo mylimų žmonių. Taip pat ši knyga siūlo išmintingų patarimų, kaip gyventi, kad turėtume galios ir būtume dvasingi. Kaskart nauja savo knyga, bet ypač šia, Robertas Moss'as patvirtina savo kaip vieno talentingiausių šių laikų dvasinių mokytojų šlovę. Nuostabu!"

David Spangler Blessing: "The Art and the Practice and Everyday Miracles" autorius

 

"Nuo neatmenamų laikų sapnai apie mirusius buvo įprastas dalykas. Mokslu pagrįstoje mūsų kultūroje buvo kėsinamasi užverti bendravimo su mirusiaisiais duris, bet tai nepasisekė; mirusieji sapnuojami ir toliau. Robertas Moss'as parodo, kaip žengti pro šias duris ir pasinaudoti gauta išmintimi bei ramybe."

Larry Dossey, M.D., "Healing words", "Recovering the Soul" ir "The Extraordinary Healing Poįver of Ordinary Things" autorius

 

"Roberto Moss'o ambicijos parašyti Vakarų pasaulio mirusiųjų knygą buvo visiškai realizuotos šiame patraukliame ir intriguojančiame vadove į mirusiųjų žemę. Moss'as mus sukrečia ir sujaudina, atskleisdamas paslėptą tiesą, kad Anapusinis Pasaulis mums faktiškai yra pažįstamas kaip mūsų sapnų kraštovaizdis, į kurį kasnakt keliaujame. Norėdami čia galime susitikti su kažkada mylėtais asmenimis ir susidurti su didžiais praeities vadovais. Paties Moss'o vadovas yra didysis airių poetas W. B. Yeats'as, su kuriuo jis prasmingai kalbasi.

Moss'as mums primena, kad naktinio sapnavimo ir vizijų metu mes pasiruošiame didžiajai kelionei j Pasaulį, esantį už miglų, kaip keltai vadina Palaimintas Salas. Sapnai yra mūsų troškimų matas, ir šiame gyvenime mes, tobulindami savo vaizduotę, galime "nusibraižyti" kelio žemėlapį ir savo paskyrimo vietą. Kad mirtis ir anapusinis gyvenimas būtų geresni, perskaitykite šią nepaprastą knygą, kurią parašė tikras Vakarų Mokytojas."

Catherine Shainberg, "Kabbalah and the Potver of Dreaming" knygos autorė

 

"Reikšmingas darbas pasauliui, kuriame greitai atsikratoma savo mirusiaisiais, bet žmonės lieka izoliuoti su savo sielvartu vienintelėje mūsų pažįstamoje egzistencijoje. Robertas Moss'as parodo šio požiūrio klaidingumą. Jis mums atveria kitą gyvenimo pusę - erdvinę egzistenciją, per kurią mes kasnakt keliaujame. Išmokite keliauti po fantazijos šalį, kurioje galite sutikti savo mylimuosius ir vedlius į kitą tikrovę. Su vadovu nukeliaukite į mirusiųjų žemę, kurią nuo seniausių laikų bando aprašyti tyrinėtojai. Išmokite, kaip reikia bendrauti su mirusiais ir jiems padėti, ir leiskitės, kad jie jums pagelbėtų.

Šioje knygoje gausu istorijų žmonių, kurie dalyvavo Moss'o seminaruose ir, kontaktuodami su Kita Puse, gavo žinių ir ramybę. Knygoje pasakojama apie Moss'o bendravimą su William'u Butler'iu Yeats'u ir parodoma, kaip tokia bendrystė su dvasia gali tapti tvirtumo ir padrąsinimo šaltiniu. Ši įkvepianti knyga visuomet turėtų būti po ranka, ypač jei mus pašauktų anas pasaulis ar mums prireiktų apie jį žinių."

Mary K. Greer, "Women of the Golden Daivn" ir "Tarot for Your" knygų autorė

  • Autorius: Robert Moss
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779017523074

Kiti taip pat domėjosi


2017-04-01

puiki knyga

2016-11-11

Nuostabi knyga! Jautri, intriguojanti, informatyvi, pribloškianti, gluminanti, šokiruojanti - panaši į romaną. Parašyta sklandžia literatūrine kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Mirusieji sapnuose ir vizijose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirusieji sapnuose ir vizijose", Robert Moss. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Robert Moss su knyga "Mirusieji sapnuose ir vizijose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirusieji sapnuose ir vizijose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Moss. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirusieji sapnuose ir vizijose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirusieji sapnuose ir vizijose" perkama kartu