⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai" aprašymas

Šiame patraukliame turtingų ir įžymių žmonių praėjusių gyvenimų tyrinėjime "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai" aiškiaregė Sylvia Browne pasakoja daugiau kaip penkiasdešimt istorijų. Anksčiau Sylvia rašė, kas atsitinka po mirties, o dabar - ką siela patiria prieš gimimą.


Autorė taip pat pateikia trijų žingsnių planą, pagal kurį jūs patys galite atlikti kerinčią kelionę į praeitį ir sužinoti, ką veikėte praėjusiuose gyvenimuose, kurie padėjo jums tapti tuo, kas esate šiandien!


Autorė yra įsitikinusi, kad Žemėje gyvename ne vieną kartą. Kiekvienas turime unikalią dievišką sielą, kuri inkarnacijos metu apsigyvena įvairiuose asmenyse. Tai, kas dabar esame, yra mūsų sielos išmintis ir patirtis, sukaupta ankstesnių gyvenimų metu.

Rašytoja pateikia daugybę, kartais ir šokiruojančių, įžymių žmonių praėjusių gyvenimų aprašymų. Jie ne tik įdomūs, bet verčia ir susimąstyti, kas mes esame, iš kur atėjome, kokia mūsų paskirtis šioje Žemėje.


"Daugumą praėjusių gyvenimų galima palyginti su pamokomis. Ne visi jie darė vienodą poveikį šiandieninei mūsų asmenybei. Ne visi jie buvo reikšmingi ar įstabūs, bet mes tokių ir neplanavome.

Tačiau jų visuma lemia mūsų vietą sielos kelionėje, kuri vieninteliu keliu veda į tinkamą išsilavinimą - ką mes patys pasirinkome."Mes esame amžini. Ir anaiptol nereiškia, kad amžinai gyvensime tik nuo dabar. Ne, mes visada buvome. Pripažinę, kad visuomet egzistavome, klausiame kur buvome laikų pradžioje?

Ir ką veikėme? Nieko? Gulėdami ant debesėlių grojome arfomis? Tikrai? Nė akimirkai tuo nepatikėsiu nei aš, nei jūs. Mes visi gyvename gyvenimą po gyvenimo, gyvenimą po gyvenimo savo Namuose Anapus, o taip pat šioje žemėje - nesibaigiančioje šventoje kelionėje, -kad mūsų siela pasiektų didžiausias galimybes ir džiaugsmingai tarnautų Kūrėjui.Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė

TURINYS

TURINYS


PIRMA DALIS 

Kaip atrodo gyvenimai / 9


ANTRA DALIS

Įžymios asmenybės / 33


TREČIA DALIS 

Praėjusių jūsų gyvenimų atskleidimas / 225


Padėka / 239

  • Autorius: Sylvia Browne
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094240683

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai", Sylvia Browne. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sylvia Browne su knyga "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sylvia Browne. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai" perkama kartu