0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-12 Karolina

Verta perskaityti. Tikrai nebloga knyga, nors yra rašybos klaidų.

Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam


2021-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam" aprašymas

Autoriai Brian Tracy ir Dan Strutzel savo knygą „Mokslas apie pinigus: kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam“ skiria tiems žmonėms, kurie savo finansinės gerovės nepalieka savieigai. Neverta laukti, kol laimėsime loterijoje, kai nuo mūsų pačių pastangų priklauso finansinė laisvė. Metas imtis veiksmų bei sužinoti naudingos informacijos apie savo pajamų organizavimą.

Mūsų visuomenėje priimta įsivaizduoti, kad turtingi yra tik verslininkai, o samdomas darbuotojas niekada nepasieks finansinės laisvės. Knygos autoriai sako, kad tai netiesa. Pasak jų, nesvarbu ar esate tik paprastas darbuotojas, ar turite savo įmonę, privalote atsikratyti neteisingų įsitikinimų, kurie tik trukdo ir turite pradėti laikytis principų, kurie padės padidinti pajamas.

Knygoje „Mokslas apie pinigus: kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam“ dėstomi patarimai nėra sudėtingi ar neįgyvendinami. Juos pritaikyti gali kiekvienas žmogus. Autoriai atskleidžia, kokius principus taikyti tvarkant savo išlaidas bei skolas. Taip pat jie pataria, kaip teisingai investuoti pinigus bei pasinaudoti finansinę naudą nešančiomis galimybėmis. Laukia labai daug darbo, kol susikursime finansinę gerovę. Ir ją pasiekus, lemtingos klaidos vėl gali nublokšti į pradžią. Todėl knygoje aptariamos ir priemonės, kurios padės apsaugoti pasiektą lygį bei savo turtą.

„Mokslas apie pinigus: kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam“ – tarsi asmeninis ekonomas, kuris papasakos, kas yra pinigai bei aptars pagrindinius su jais susijusius mitus. Knyga nagrinėja tokias temas, kaip pinigų leidimas, skolos, pajamų generavimas, gerovės kūrimas, turto gausinimas, apsauga bei pinigų ir laimės sąveika. Kiekvienas žmogus gali ir jau dabar turi priimti atsakomybę už savo finansus, susidaryti planą ir siekti turtingesnio gyvenimo. Pradėkite pamažu – nuo skolų sumokėjimo ir išlaidų kontroliavimo. Perskaitę šią knygą išmoksite pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais.

Brian Tracy (g. 1944 m.) – kanadiečių-amerikiečių lektorius kalbantis motyvacinėmis temomis ir saviugdos knygų autorius. Jis per savo karjerą suorganizavo daugiau nei penkis tūkstančius paskaitų, kurias išklausė milijonai žmonių. Taip pat Brian Tracy verslo klausimais konsultuoja didžiausių įmonių vadovus.

Dan Strutzel – asmeninio tobulėjimo konsultantas, šioje srityje dirbantis jau beveik 30 metų. Jis dažnai bendradarbiauja su autoriais, kurie rašo knygas apie motyvaciją ir saviugdą.2020-04-12

Verta perskaityti. Tikrai nebloga knyga, nors yra rašybos klaidų.

2020-02-02

Knyga labai gera, tik galbūt yra kažkiek vertimo ar rašybos klaidų, + temo ieškoti info apie vieną žodį, nes čęč puslapyje yra parašytos dvi savokos(skirtingos), o jų išraiškos identiškos, Klaida matyt

2019-12-08

Ne knyga, o tikras lobis. Rekomenduoju visiems, kas nori pokyčių savo gyvenime ir finansų srityje

Parašykite atsiliepimą apie "Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Brian Tracy, Dan Strutzel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brian Tracy, Dan Strutzel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam" perkama kartu