0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mylimieji

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (65%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-07 Aušra


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mylimieji" aprašymas

Juozas Erlickas – unikalus balsas lietuvių literatūros pasaulyje. Jo stilius nesupainiojamas, o kūryba žavi įvairaus amžiaus skaitytojus. Autoriaus tekstuose gausu humoro, kartais juodoko, satyros, saviironijos, kritikos visuomenei ir įvairiems mūsų gyvenimo reiškiniams. Juokas pro ašaras – ko gero taikliausiai rašytojo kūrinius atspindinti frazė. Knygoje „Mylimieji“ spausdinami paties autoriaus atrinkti trumposios prozos tekstai.

Juozo Erlicko tekstuose dominuoja labai įvairios temos, paliečiančios kiekvieną iš mūsų. Tai ir elementari buitis, ir mistiškesnė būtis, taip pat pamąstymai apie žmones ir žmogų, amžinąsias tiesas, šalį, kurioje gyvename, platųjį ir individualų pasaulį. Be to, autorius su savitu humoro jausmu dalijasi išmintimi ir išgyvenimo patarimais, kurie padės įsispirti ir nepasiduoti pokyčiams ir kitoms gyvenimo dovanoms ir negandoms. Trumpas aprašymas žada, kad prozos rinktinėje „Mylimieji“ šiuolaikinis žmogus ras viską, ko jam gyvenime gali prireikti.

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Juozas Erlickas abejingų nepalieka. „Mylimieji“ – puiki proga vėl atrasti jo kūrybą. Knygoje surinkti geriausi rašytojo kūriniai, kurie ir sugraudins, ir prajuokins.

Juozas Erlickas (g. 1953 m.) – autorius, kuriantis įvairaus žanro tekstus tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Rašytojas Vilniaus universitete studijavo lietuvių kalbą, iki mūsų šalies Nepriklausomybės atgavimo buvo išleidęs dvi knygas. Autorius dirbo įvairiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse, savo kūrybą publikavo spaudoje, pradėjo rengti gyvus pasirodymus, kurie sulaukė didelio populiarumo.

1997-tais metais Juozui Erlickui buvo skirta Lietuvos nacionalinė ir kultūros meno premija. Šiandien autoriaus bibliografiją sudaro daugiau nei dvidešimt knygų. Itin gerų atsiliepimų sulaukė paties Juozo Erlicko iliustruota poezijos rinktinė „Bijau varlės“, taip pat „Knyga“ ir rinktinė „Ateinu su šaukštu“.

Kviečiame knygą įsigyti internetu ir prisiminti, kad per gyvenimą visada verta žengti su šypsena. Trumpų kūrinių siužetai prajuokins, o veikėjuose atpažinsite save. Pirkti online rasite ir kitų lietuvių autorių knygų, o pasinaudoję karštomis akcijomis, gerų kainų pasiūlymais bei dosniais išpardavimais jas galėsite įsigyti pigiau. Visi leidiniai turi informacijos santrauką, kurioje pateikti knygų aprašymai, įkelta ištraukų, nurodytas puslapių skaičius. Jei to neužtenka, pasidomėkite skaitytojų apžvalgomis ir jos pasufleruos, ką verta pirkti.


  • Autorius: Juozas Erlickas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665264

2020-12-07

Parašykite atsiliepimą apie "Mylimieji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mylimieji", kurią skaitytojams dovanoja Juozas Erlickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Erlickas su knyga "Mylimieji" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mylimieji" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Erlickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mylimieji" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mylimieji" perkama kartu