0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.29 SoldOut
Knygos "Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio" aprašymas
„Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio“ ne tik pralinksmins puikiu humoru ir sudomins pažįstama istorija iš mokyklos, bet ir taps neblogu vadovėliu kiekvienam, norinčiam sustiprėti.

Buvusio Amerikos karinių jūrų pajėgų nario Jocko Wilinko knyga įkvėps tobulėti taip, kaip tai padarė pagrindinis knygos veikėjas Markas!

Tai buvo patys sunkiausi metai Marko gyvenime – penkta klasė. Jam nesisekė kūno kultūra, matematika buvo per sudėtinga, pietūs mokykloje jam keldavo siaubą, o išvyka su klase visiškai sužlugdė Marką, nes jis nemokėjo plaukti. Tačiau visa tai galbūt dar būtų galima tverti, jeigu ne pats baisiausias dalykas mokykloje – Kenis Viljamsonas, tikras patyčių meistras, vadinantis save laipynių karaliumi.

Tačiau Markui sužimba viltis, kad viskas gali pasikeisti, kai iš mamos sužino, jog visai vasarai pas juos į svečius atvažiuoja dėdė Džeikas. Jis neįtikėtinai šaunus ir kietas. Ir dėdė Džeikas turi planą… Jis ketina paversti Marką tikru kietuoliu, kuriam nebus baisūs jokie patyčiūnai, o tuo labiau nebegąsdins pietūs mokykloje.

Tačiau tapti kietu nėra taip jau lengva. Paaiškėja, jog tai kelias su daugybe prisitraukimų, atsilenkimų, pritūpimų, plaukiojimo ir tinkamo maitinimosi taisyklių. Be to, Markui teks ir mokytis kur kas uoliau nei iki šiol. Ar pavyks Markui tapti tikrai kietu iki rudens, kai vėl prasidės mokslo metai? Gal Markas išdrįs akis į akį susidurti su pačiu laipynių karaliumi?

Jocko Wilink – daugybę apdovanojimų pelnęs, į pensiją išėjęs JAV karinių jūrų pajėgų karys, tarnavęs 20 metų, dalį iš jų – Irake. Šiuo metu Jocko Wilink keliauja po visą pasaulį ir moko lyderystės, strategijos ir taktikos, fitneso ir kovos meno – džiudžitsu.
J. Wilink yra parašęs New York Times bestseleriu tapusią knygą „Discipline Equals Freedom: Field Manual“. Jo knyga vaikams „Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio“ sulaukė pasisekimo ir autorius jau išleido jos antrą dalį.

„Wilinkas, lyderystės instruktorius ir į pensiją išėjęs karinių jūrų pajėgų karys, pabrėžia fizinio ir protinio aktyvumo, mąstymo aštrumo ir sunkaus darbo svarbą“.
Publishers Weekly

„Savo naujausioje knygų serijoje buvęs karinių jūrų pajėgų karys Wilinkas savo patirtį ir žinias apie sportą, treniruotes, mokymąsi, mitybą ir taktiką perkelia į visiškai naują lygį. Jaunieji skaitytojai tuo mėgausis. Nors knygos tema turi įkvėpti vaikus, visas rimtumas čia atmiešiamas puikiu Wilinko humoru ir juokingomis, komikso stiliaus Jon Bozak iliustracijomis“.
Children's Literature

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

  • Autorius: Jocko Willink
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090133927

Parašykite atsiliepimą apie "Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio, kurį parašė Jocko Willink. Siūlome ne tik išsamų Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jocko Willink. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio" perkama kartu