0

Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai

  • Leidėjas: Educata
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786098137194

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai" aprašymas
„Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai“ – tai pirmoji Audriaus Rakausko, Vaido Lekavičiaus ir Augustino Griciaus knyga, pasakojanti apie daugelio vaikų mėgstamos televizijos laidos „Gustavo enciklopedija" personažų Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykius.

Knygos „Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai“ veikėjai leidžiasi gelbėti medžio viršūnėje įstrigusio Gustavo dėdės Gustavsbergo, kuris iš Švedijos savadarbiu orlaiviu gabeno Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės relikviją. Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko laukia, rodos, neišnarpliojamos situacijos, neįveikiami iššūkiai ir neeiliniai susitikimai. Tačiau visas kliūtis įveikia draugystė, optimizmas, nuovokumas ir drąsa.

Šmaikščiu stiliumi supintas pasakojimas skirtas jaunesniojo ir vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams. Jis teikia istorijos, literatūros, geografijos žinių, plečia akiratį, skatina domėtis ir tyrinėti.

Parašykite atsiliepimą apie "Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai, kurį parašė Audrius Rakauskas, Vaidas Lekavičius, Augustinas Gricius. Siūlome ne tik išsamų Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Audrius Rakauskas, Vaidas Lekavičius, Augustinas Gricius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nepaprasti Gustavo ir profesoriaus Kalėdausko nuotykiai" perkama kartu