0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.89 SoldOut

Knygos "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio" aprašymas

Aušra Mažonė – Moterų edukacijos studijos (MES) įkūrėja. Straipsnių apie įdomias moteris autorė, Lietuvos bajoraitė. Gabrieliaus mama, kario žmona. Savanorystę, socialinę atsakomybę, patriotiškumą ugdančių ir skatinančių projektų iniciatorė, savanorė bei dalyvė, valstybės tarnautoja.

Šioje knygoje "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio" susitiksite su Izraelio, Ukrainos, Kenijos, Japonijos, Indijos, Šri Lankos, JAV, Saudo Arabijos ir kt. šalių moterimis, nusprendusiomis priimti karininko žmonos likimą. Tokia ir knygos autorės – lietuvių karininko žmonos – dalia.
Išlydėjusios savo vyrą į karines misijas, jos susiduria su nežinomybe, baime ir nerimu, išgyvena nuolatinę meilės ir pareigos, dabarties pilnatvės ir ateities nežinomybės, šalto proto ir prieštaringų jausmų kovą. Kad ir kaip būtų sunku, jos randa savąjį tikėjimo ir stiprybės šaltinį, skatinantį pasitikti gyvenimą drąsia ir atvira širdimi. Kiekviena iš jų atskleidžia intriguojantį politinį, religinį ir kultūrinį gimtosios šalies paveikslą ir, žinoma, kalba apie šeimą, motinystę, karjerą, meilės galią ir taikos palaikymo misijos svarbą.

"Keliaudamas per kariaujančią Ukrainą įsitikinau, kad artimųjų išgyvenimai dėl frontininkų yra labai svarbūs norint suprasti tikrąją karo tragediją. Aušra surinko šias dramas ir sudėjo į jautrų bei įtaigų pasakojimą. Taip jausmingai galėjo parašyti tik moteris, pati regėjusi nežinios fronto linijas."
Dovydas Pancerovas, žurnalistas, bestselerio „Kiborgų žemė“ autorius

"Visos šios knygos istorijos – tikros ir jaudinančios. Kiekvienas pasakojimas pradedamas nuo pažinties su kario šeimos gimtąja šalimi ir baigiamas kokia nors tiesa, vedančia knygos herojus per kasdienius bei kritinius gyvenimo įvykius. Visas moterų istorijas sieja tai, kad jų šeimos kario gyvenimo misija – ginti Tėvynę. Šie pasakojimai – tai ir įkvepiantys pamokymai, padedantys kiekvienai šeimai įveikti nežinios frontą."
Vilma Žukienė, LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos pirmininkė, Lietuvos kariuomenės vado Jono Vytauto Žuko žmona

„Nežinios fronto linijos“ yra daug daugiau nei pasakojimai apie išsiskyrimus ir susitikimus. Tai knyga apie gebėjimą likti kartu. Mano tėvas, išėjęs ginti Tėvynės, dėl karo metu susiklosčiusių sąlygų nebegalėjo grįžti ir tėvai ilgą laiką nieko nežinojo vienas apie kitą. Mama patyrė daug sunkumų, ypač viena augindama dukrą, tačiau abu tėvus stiprino tikėjimas į Dievą. Nuolatinis buvimas Dievo artumoje teikia stiprybės išlikti kartu šeimoje, kad ir kokios sunkios aplinkybės susiklostytų."
Arkivyskupas Gintaras Grušas


  • Autorius: Aušra Mažonė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662973

Parašykite atsiliepimą apie "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio", kurią skaitytojams dovanoja Aušra Mažonė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aušra Mažonė su knyga "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Mažonė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nežinios fronto linijos. 12 tikrų istorijų apie karių moteris iš viso pasaulio" perkama kartu