0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose


2021-07-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose" aprašymas

Leidinyje nagrinėjami aktualūs finansinės apskaitos ir finansinės atskaitomybės klausimai, atskleidžiami bendrieji apskaitos principai ir verslo apskaitos standartai, apibūdinami apskaitos ir atskaitomybės informacijos rengimo, naudojimo bei pateikimo vartotojui elementai, pateikiamas apskaitos procesas ir jo organizavimo tvarka, sąskaitų plano struktūra, turto, nuosavo kapitalo, pajamų ir sąnaudų, pelno mokesčio apskaita. Aiškinamas finansinės atskaitomybės sudarymas ir finansinių ataskaitų informacijos panaudojimo analizė įmonės veiklai valdyti bei jos rezultatams vertinti. Pateikiamos knygos tekste vartojamos apskaitos sąvokos. Teorija iliustruojama praktiniais pavyzdžiais, leidžiančiais taikyti apskaitos žinias ekonomikos ir vadybos problemoms spręsti.Parašykite atsiliepimą apie "Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Burkšaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Burkšaitienė su knyga Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Burkšaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nuosavas kapitalas, pajamos ir sąnaudos finansinėse ataskaitose" perkama kartu