TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė

Kaina: 18,10 €
Kaina su kodu: 12,67 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 18.098 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė" aprašymas

Mokslo studijoje „Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės: individualių veiksnių analizė“ pristatomi nuotolinio darbo tyrimai, skirti efektyvaus nuotolinio darbo individualių prielaidų analizei. Nuotoliniam darbui tampant įprasta darbo organizavimo forma, kyla poreikis atsakyti į klausimą, kokių veiksmų gali imtis organizacijos ir darbuotojai, kad optimaliai pasinaudotų šios darbo formos teikiamomis galimybėmis ir išvengtų jos trūkumų. Studijoje pristatomuose tyrimuose atskleidžiama, kokie individualūs veiksniai tampa svarbūs renkantis darbą nuotoliu ir kokių įgūdžių svarbu įgyti norint sėkmingai veikti naujajame darbo pasaulyje.

Pirmajame skyriuje supažindiname su nuotolinio darbo samprata ir lankstaus darbo organizavimo vietos ir laiko prasme įvairove bei aptariame nuotolinio darbo pandemijos metu ypatumus.

Antrasis skyrius skirtas darbuotojų motyvų dirbti nuotoliu analizei. Trečiajame studijos skyriuje apžvelgiame nuotolinio darbo ir darbuotojų gerovės sąsajas, iškeldami sąlygų, būtinų norint sėkmingai atlikti nuotolinį darbą, tyrimų svarbą. Tolesniuose studijos skyriuose apžvelgiami tyrimai, skirti darbo ir asmeninio gyvenimo ribų valdymui, psichologiniam atsiribojimui nuo darbo ir asmeniniams ištekliams dirbant nuotoliu.

Studija „Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės: individualių veiksnių analizė“ baigiama taikomaisiais tyrimų aspektais, skirtais padėti sėkmingai valdyti darbo ir asmeninio gyvenimo ribas, psichologiškai atsiriboti nuo darbo jam pasibaigus ir ugdyti asmeninius išteklius, svarbius dirbant nuotoliu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Arūnas Žiedelis, Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Žiedelis, Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuotolinio darbo iššūkiai ir galimybės. Individualių veiksnių analizė" perkama kartu