0

Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 12,09 €*
Sutaupote: 5.10 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 218
  • ISBN ar kodas: 9786094793325

2021-03-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas" aprašymas

"Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas" - trečioji vienos populiariausių vaikų knygų serijos Norvegijoje dalis!

Po šimto metų pertraukos didysis Londono laikrodis netikėtai sustojo.
Tai gali reikšti tik viena – Orbuliatoriaus Agentas vėl čia.
Ir jis ieško geriausio pasaulyje kodų šifruotojo – Viljamo Ventono.

Išbandymai Himalajuose iš Viljamo pareikalavo daug energijos ir sunkių sprendimų, tačiau berniukas po truputį atsigauna, o slogios nuotaikos rimsta. Dabar Viljamas labiausiai laukia, kada galės keliauti atgal į Posthumanistinių tyrimų institutą ir susitikti su Iskija. Tik proga sugrįžti pasitaiko gerokai anksčiau, nei tikėtasi: kažkas įsilaužia į Ventonų šeimos namus ir jiems tenka sprukti.

Sugrįžus į institutą daug kas atrodo kitaip: senosios kartos įrenginius pakeitė nuolat koridoriais šmirinėjantys ir visus sekantys naujieji robotai, į institutą pilnais autobusais kasdien plūsta vis daugiau kandidatų, o vadovas Fricas Gofmanas elgiasi labai įtartinai. Ir dar tas visų patyliukais šnibždamas Orbuliatoriaus Agento vardas... Kas jis toks? Ir kodėl visų akys krypsta tiesiai į Viljamą? Negi jis ir vėl pakliuvo į bėdą?..

Iš norvegų kalbos vertė Justė Nepaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas, kurį parašė Bobbie Peers. Siūlome ne tik išsamų Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bobbie Peers. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Viljamas Ventonas 3. Orbuliatoriaus Agentas" perkama kartu