0

Orlanda

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 3.20 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Orlanda

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 364
  • ISBN ar kodas: 9789986343202

2020-10-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Orlanda" aprašymas

Jacqueline Harpman (Žaklina Harpman, 1929-2012) - belgų rašytoja, psichoterapeutė, sukūrusi daug puikių romanų, pelniusių skaitytojų ir kritikų palankumą, gausiai verčiamų į kitas kalbas. Autorės specialybė darė įtaką jos kūrybai. Skaitytojus žavi jos mokėjimas įsiskverbti į žmonių sielas, lakios vaizduotės padedamai kurti neįtikėtinas situacijas, tikrovę paversti fantasmagorija.


„Orlandos"
temą J. Harpman „pasiskolino" iš anglų rašytojos V. Vulf, tik rutuliojo ją savaip. Jos žaidimas „aš-jis-ji" - be galo jdomus. Net žymioji V. Vulf vargu ar įsižeistų dėl tokio maskarado, parodijuojančio jos Orlandą taip linksmai ir sumaniai, kad autorės įžūlumas tiesiog žavi.


Kas bent kartą nesvajojo pabūti kitu žmogumi?

„Orlandos" veikėjai autorė tokią galimybę suteikia.

Protinga, savo darbą mėgstanti literatūros dėstytoja net įsivaizduoti negalėjo, kad jai nutiks toks dalykas: sėdėdama kavinėje ir skaitydama V. Vulf „Orlandą", ji nė nepajuto, kaip pusė jos „aš", vyriškoji sielos dalis, kurią griežtai auklėta Alina visada tramdė, paliko ją, persikėlė į gražų jaunuolį ir ėmė gyventi tokį gyvenimą, kokio drovi, santūri moteris niekada nebūtų sau leidusi.


Iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė

Parašykite atsiliepimą apie "Orlanda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Orlanda, kurią skaitytojams dovanoja Jacqueline Harpman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jacqueline Harpman su knyga Orlanda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Orlanda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jacqueline Harpman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Orlanda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Orlanda" perkama kartu