0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 1,19 €
Kaina knygyne: 2,59 €*
Sutaupote: 1.40 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese


2021-06-30 1.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese" aprašymas

Ši knyga "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese" yra atradimas visoms moterims, nesvarbu, kokio jos amžiaus, kurios nebenori būti vienos.

Ar norite artimiausiu laiku užmegzti laimingus santykius?

Čia pateikiami penki paprasti, bet veiksmingi žingsniai į laimę.

Autoriai nuoširdžiai rodo jums, mieloji drauge, kaip jūs - nesvarbu, kokio amžiaus esate, kaip šiuo metu atrodote ir kiek uždirbate - galite rasti tinkamą savo gyvenimo partnerį.


Jus kankina įprasti klaidingi požiūriai į grožį ir erotinį patrauklumą, kurie veda tik į vienatvę. Jūs turite gauti mylimą, jums tinkamą partnerį. Su šioje knygoje "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese" pasiūlytais penkiais lengvais žingsniais atverkite kelią Apvaizdai!

TURINYS

Turinys


Pratarmė / 7

1 skyrius. Visų galimybės vienodos / 9

2 skyrius. Žalia šviesa pažinčiai / 25

3 skyrius. Vyras iš vidaus / 45

4 skyrius. Vyrai turi savo misiją / 59

5 skyrius. Nauja jūsų išvaizda / 73

6 skyrius. Damoms pirmenybė / 105

7 skyrius. Koks vyras yra tinkamas / 115

8 skyrius. Kur rasti tinkamą partnerį? / 121

Panaudotas šaltinis / 143

PRATARMĖ


Pratarmė

 

Vienatvė aprašyta ne viename eilėraštyje ir apdainuota ne vienoje dainoje. Yra net muzikinis žanras, bliuzas, kuriuo išreiškiama vienatvė ir įvairiausios jos pasekmės. Žmogų išsekina ne pati vienatvė, o jos palydovai - depresija, beviltiškumas, nusiminimas, kurie sieloje palieka kur kas gilesnes žaizdas. Kas antras vyresnio amžiaus žmogus šiais nesaugiais, technika perkrautais laikais nuolat patenka į pabaisos Vienatvės nagus: jei gyvena be partnerio, jei neturi šalia žmogaus, kuris jį apgintų, arba jei nėra nieko, kuriuo turėtų rūpintis. Tačiau dabar nebėra pagrindo nuolankiai pasiduoti likimui, kadangi, naudodama čia pateikiamus dvasinius metodus, kiekviena moteris galės rasti mylimą sutuoktinį arba partnerį ir būti laiminga. Čia nesvarbu, kokio ji amžiaus ir kaip atrodo, arba kiek galimybių ji yra išbandžiusi.


Parašykite atsiliepimą apie "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese, kurią skaitytojams dovanoja Jeannette Weiss, Simon Schott. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeannette Weiss, Simon Schott su knyga Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeannette Weiss, Simon Schott. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese" perkama kartu