0

Pas dangaus vartus


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pas dangaus vartus" aprašymas

Aštuonioliktoji serijos „Lietuvių literatūros lobynas. XX a.“ knyga skirta Vinco Krėvės prozai (apsakymai) ir dramai "Skirgaila".

Vincas Krėvė (tikr. Mickevičius) (1882–1954) – vienas ryškiausių talentų XX a. lietuvių literatūroje. Jis siekė suprasti, kas kilo iš tautos patirties ir kas ėjo į ją iš pasaulio. Daugialypės rašytojo prozos kontekste išsiskiria kūriniai, vaizduojantys kasdienio gyvenimo pasaulį, neatskiriamą nuo aukštųjų dvasinių priedermių. Šią jungtį įkūnija ypatingi skerdžiaus, raganiaus personažai.
Į rinktinę taip pat patenka „Skirgaila“ – drama iš Lietuvos praeities, priklausanti nacionaloinės dramaturgijos aukso fondui.

Knygoje taip pat spausdinamas Viktorijos Daujotytės straipsnis „Ko siekė Vincas Krėvė?“. 

Parašykite atsiliepimą apie "Pas dangaus vartus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pas dangaus vartus, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė su knyga Pas dangaus vartus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pas dangaus vartus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pas dangaus vartus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pas dangaus vartus" perkama kartu