TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pasaka apie penkis balionus

Kaina: 14,12 €
Kaina su kodu: 9,88 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 14.118 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaka apie penkis balionus" aprašymas

„Pasaka apie penkis balionus“ – tai Izraelio vaikų literatūros klasika. Ši rašytojos ir pedagogės Miriam Roth knyga yra viena populiariausių nuo 1974 metų, kai buvo išleista pirmą kartą.

Rūtos mama parneša namo penkis spalvotus balionus. Vaikai džiaugiasi. Tačiau, kai jais nešini išeina pasivaikščioti, ištinka kai kas nemalonaus: vieną balioną susprogdina rožių spygliai, geltonąjį – pūsdamas Nojaus tėtis, į violetinį nagus suleidžia Sofijos katytė, o Rūta savąjį apkabina taip stipriai, kad jis netikėtai sprogsta! Taip nutinka visiems balionams... Taip kada nors nutinka mums visiems. Viskas kada nors baigiasi...

Ši trumpa istorija nėra jau tokia paprasta. Ji moko vaikus susitaikyti su netektimis ir praradimais.


  • Autorius: Miriam Roth
  • Iliustratorius: Ora Ayal
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098310061
  • Vertėjas: Sandra Assaraf
  • Iš kokios kalbos versta: hebrajų

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaka apie penkis balionus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasaka apie penkis balionus", kurį pristato Miriam Roth. Siūlome ne tik išsamų "Pasaka apie penkis balionus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Miriam Roth. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasaka apie penkis balionus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasaka apie penkis balionus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasaka apie penkis balionus" perkama kartu