⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasirinkimas

4,92 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 4.92 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasirinkimas" aprašymas

Septintoji, suaugusiems trečioji, poeto Alfonso Jono Navicko poezijos knyga. Eilėraščiuose liečiamos meilės, žmogaus laikinumo, kūrybos temos. Filosofiškai ir įtikinamai parodomos šių dienų gyvenimo grimasos, nuotaikų kaita, paradoksai. Lyrikoje atsispindi žmogaus likimo, praradimo būsenos ir vaizdai, gamta bei amžinasis ilgesys.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasirinkimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasirinkimas", Alfonsas Jonas Navickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alfonsas Jonas Navickas su knyga "Pasirinkimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasirinkimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Jonas Navickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasirinkimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasirinkimas" perkama kartu