⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija

5,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija" aprašymas

Dalia Adelė Tamulevičiūtė (1940-2006) - režisierė ir pedagogė. Menininkė, padariusi didelę įtaką lietuvių teatro raidai, sukūrusi savitą vaidybos mokyklą. Sudarydama studiją "Patirčių realizmas", nesitikėjau, kad pavyks, anot Sauliaus Šaltenio, atskleisti visą Dalią. Visa Dalia Tamulevičiūtė buvo ir liks neatskleista, nes ji - jos pačios stropiai saugota paslaptis. Studija "Patirčių realizmas" yra veikau visų knyga apie Dalią Tamulevičiūtę, nes režisierės ir pedagogės gyvenimo būdas buvo toks, kad ji tarsi magnetas traukė prie savęs teatro žmones.
SudarytojaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija", Ramunė Marcinkevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramunė Marcinkevičiūtė su knyga "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramunė Marcinkevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Patirčių realizmas: Dalios Tamulevičiūtės kūrybinės biografijos studija" perkama kartu