⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai

Kaina: 8,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai" aprašymas

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas, kurio knygas mėgsta ir dideli, ir maži. Sukūręs daug nuostabių pasakų ir informatyvių knygų apie gamtą šį kartą autorius kviečia susipažinti su paukščiais. „Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai“ – gausiai iliustruota knyga, kurioje daug įdomių faktų ir naudingos informacijos apie sparnuotuosius mūsų kaimynus.

Autorius teigia, kad paukščių temą pasirinko ne be priežasties. Nors Selemonas Paltanavičius myli visą gyvąją gamtą ir tai jaučiama jo tekstuose, jis teigia, kad paukščiams simpatizuoja labiausiai.

Rašytojas, parengęs knygą „Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai“, kviečia į kelionę po įvairius šalies kampelius. Užsuksite į gyvenvietes, lankysitės pievose ir laukuose, žvalgysitės paupiuose bei paežerėse, stebėsite paukščius pelkėse ir pajūryje. Autorius moko juos pažinti ir atskirti vieną nuo kito. Tai nėra rimta monografija mokslininkams, tai knyga visai šeimai, todėl čia gausu įdomų faktų. Vartydami leidinį rasite atsakymus, kiek sveria garnys ar kokio paukščio niekada nepamatysite ant žemės.

Selemonas Paltanavičius teigia, kad dėl žmogaus veiklos ir gyvenimo būdo sparnuočiams beveik nelieka vietos, todėl knygoje ne tik supažindina su paukščiais, bet ir ugdo atsakingą požiūrį į mus supančią gamtą. Autoriaus tikslas yra sukelti vaikų susidomėjimą ir skatinti smalsumą ir meilę.

Leidinys „Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai“ kokybiškai iliustruotas, o vaizdinę medžiagą praplečia dar ir interaktyvūs elementai. Skaitytojai išmaniuoju telefonu nuskaitę QR kodą galės išgirsti aprašytų paukščių čiulbesį ir kitus skleidžiamus garsus.

Leidinys skirtas vaikams nuo septynerių metų ir rekomenduojamas visoms šeimoms. Kartu pažinkite įvairias paukščių rūšis ir išmokite mylėti bei tausoti gamtą!

Selemonas Paltanavičius – gerai žinomas gamtininkas, fotografas, rašytojas ir aplinkosaugininkas. Jis rašo įvairaus žanro knygas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Autoriaus kuriamų pasakų siužetai dažniausiai vystosi apie įvairių gamtos veikėjų gyvenimą, kaip informacinės knygos, skatina atsakingą požiūrį bei meilę aplinkai.

Rekomenduojame knygą įsigyti internetu ir leistis į pažintį su gamtos stebuklais. Pirkti online paprasta, o dažnai ir pigiau, nes čia daug gerų kainų, akcijų bei išpardavimų. Kaip išsirinkti dėmesio vertą knygą? Atsižvelkite į santrauką su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi, o taip pat pasidomėkite, ką apie kūrinį savo apžvalgose ir atsiliepimuose kalba kiti skaitytojai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paukščiai paukščiai. Dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai" perkama kartu