⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.66 SoldOut

Knygos "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Maironio „Pavasario balsai“ – lietuvių poezijos viršukalnė, nuo kurios atsiveria įspūdingos platumos. Jo poezijoje žmogus, išėjęs iš amžiais globojusios tėviškės erdvės, atsiveria gerokai išsiplėtusiam pasauliui ir nebijo nerti į stichijų sūkurį, pamaldžiai apmąsto savosios būties laikinumą ir kalbasi su pavargusia, nusivylimų iškankinta širdimi. Maironiškasis pavasaris – amžinai pasikartojantis, alsuojantis jaunatvišku maksimalizmu ir gyvenimiškos patirties branda, perskaitomas kaskart vis kitokiuose kontekstuose, sudarantis vieną tvirčiausių lietuvių literatūros atramų ir kartu stebinantis išraiškos lengvumu, įspūdžio spontaniškumu, emocijos ir intelekto derme.

Minėdamas Maironio 150-ąsias gimimo metines, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas išleidžia 28-ąjį „Pavasario balsų“ leidimą. Šį „Gyvosios poezijos“ serijos leidinį papildo kompaktinė plokštelė, kurioje pateikta Maironio eilėraščių, skaitomų Andriaus Bialobžeskio, taip pat fragmentų iš Maironio skaitymų, vykusių 2012 m. gegužės 7 d. Lietuvių literatūros ir tautosakos institute. Taigi galime ne tik įsiskaityti į „Pavasario balsus“, bet ir juos tiesiogine prasme išgirsti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")", Maironis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Maironis su knyga "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maironis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pavasario balsai (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu