0

Pažinimas. Senovės Egiptas

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pažinimas. Senovės Egiptas

  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 25x33, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9789955078524

2021-03-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pažinimas. Senovės Egiptas" aprašymas

Kada nors buvai Egipte?
Matei piramides?
Ar žinai, kad buvo Ra ar Nefertitė? 0 Tutanchamonas?

Ši knyga "Senovės Egiptas" trumpai supažindins tave su senovės Egipto gyvenimu. Kelių tūkstančių metų senumo civilizacija seniai žuvusi, bet išliko senoviniai kapinynai su piramidėmis ir šventyklomis, o jos išpuoštos skulptūromis ir paveikslais. Perskaitęs sužinosi, kodėl Egiptas buvo klestintis kraštas, kokie buvo svarbiausi Egipto dievai, kodėl egiptiečiai balzamuodavo numirėlius, koks buvo jų raštas, kaip gyveno faraonai ir net kaip vilkėjo senovės

Jei tau įdomu - imk šią knygą "Senovės Egiptas" ir skaityk.

Parašykite atsiliepimą apie "Pažinimas. Senovės Egiptas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pažinimas. Senovės Egiptas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pažinimas. Senovės Egiptas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pažinimas. Senovės Egiptas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pažinimas. Senovės Egiptas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pažinimas. Senovės Egiptas" perkama kartu