0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 12.79 SoldOut
Knygos "Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą" aprašymas

Frank Ostaseski knygoje „Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą“ atskleidžia savo patirtį ir pasakoja tikras istorijas, kurios įkvėps ir padės suvokti, kaip arti vienas šalia kito eina mirtis ir gyvenimas.

Knygos autorius savo gyvenimą paskyrė ligonių slaugai. Jis yra vienas iš Zen hospiso San Franciske įkūrėjų, budistų mokytojas, tarptautinis lektorius, kurio mintys apie slaugą žmogaus gyvenimo pabaigoje įkvepia ir guodžia tūkstančius. Jis rengia seminarus Harvardo medicinos mokykloje ir daugelyje kitų svarbiausių medicinos centrų visame pasaulyje ir yra vadinamas vienu novatoriškiausių žmonių.

Tai, ką autorius pasakoja knygoje „Penki kvietimai“, yra pamokos, kurias jis pats įšmoko dirbdamas savo darbą. F. Ostaseski pasakoja sukrečiančias istorijas, kuriose slypi visa gyvenimo ir mirties bei jų bendrystės paslaptis. Jo paties patirti sukrėtimai knygoje „Penki kvietimai“ pateikiami jau apmąstyti ir paversti pamokančiomis istorijomis apie tai, kaip galima pakeisti savo gyvenimą, suvokus mirties artumą. , kaip gyvenime rasti tikslą, ramybę ir šviesą.

Autorius sako, kad negalima galvoti apie mirtį, kaip apie tai, kas mūsų laukia tolimoje ateityje. Mirtis yra šalia mūsų visada. Tačiau būtent toks jos artimumo suvokimas gali padėti suprasti, kas gyvenime iš tiesų yra svarbu. Niekada negyvensime visaverčio gyvenimo, jei nejausime ir nesuvoksime mirties artumo. „Penki kvietimai“ – tai savotiška meditacija apie gyvenimo prasmę. Ir tik toks atjaučiantis mokytojas kaip F. Ostaseski gali padėti toje meditacijoje rasti svarbiausius, atraminius taškus – penkis kvietimus:

- Nelauk
- Viską priimk, nieko neatstumk
- Visiškai įsitrauk į patirtį
- Susirask ramią vietą įvykių sūkury
- Ugdyk „nežinantį" protą

„Penki kvietimai“ gali pažadinti. Jie gali padėti gyventi visavertį gyvenimą. Jie gali padėsi susidoroti su netektimi ar išgyventi krizinį laikotarpį. Jie moko atlaidumo ir susitaikymo.

„Frank Ostaseski yra sąmoningos slaugos gyvenimo pabaigoje pradininkas. Jis įkūnija išmintį ir atjautą, kuria dalijasi šios magiškos knygos puslapiuose. Jūs iškart tai pajusite, nes tai yra tikra. Ir tai yra apie jus ir apie jūsų gyvenimą.“
Jon Kabat-Zinn, Dėmesingu įsisąmoninimu grįstos streso įveikos programos (angl. Mindfulness- based stress reduction, MBSR) kūrėjas, knygų autorius

Iš anglų kalbos vertė Vita MikelionienėParašykite atsiliepimą apie "Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Frank Ostaseski parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frank Ostaseski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penki kvietimai. Kaip mirtis gali pamokyti gyventi visavertį gyvenimą" perkama kartu