⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Nuolaidos kodas: BINGO
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).  

Pirmasis rašytojos Asha Lemmie romanas „Penkiasdešimt lietaus vardų“ vos per kelias savaites tapo bestseleriu. Tai stulbinantis epas apie ryšius, kurie susieja žmones ir suteikia jėgų gyventi.

Noriko – pavainikė. Ji neteisėta japonų aristokratų dukros ir afroamerikiečio dukra. 1948-tais metais Nori gimimas – gėda, kurią reikia paslėpti. Būtent todėl mergaitė gyvena močiutės Juko Kamiza namuose. Deja, turtinga šeima meile ir rūpesčiu mergaitės neapsupa. Atvirkščiai – uždaro ją palėpėje, niekina ir verčia maudytis baliklio voniose, kad bent truputį pašviesintų gėdingą odos spalvą. Mergaitė nemato saulės, bet išmoksta branginti lietaus garsą. Ji svajoja patikti močiutei, bet sulaukia tik žiaurumo.

Nori paklūsta mamos nurodymams tylėti, nekalbėti, klausyti, nesipriešinti. Tačiau intelektualus ir smalsus vaikas suvokia, kad už palėpės sienų slypi pasaulis. Pasaulis, kuriame, deja, jai vietos nėra. Gyvenimas tampa šviesesniu, kai senelių namuose apsigyvena vyresnysis Norikos brolis Akira – teisėtas šeimos paveldėtojas.

Jaunuoliai susidraugauja. Tarp jų užsimezga ryšys, kurį Juko Kamiza nori žūt būt nutraukti. Akira tampa sesers langu į pasaulį už palėpės sienų. To užtenka, kad Nori suabejotų jai skirtu likimu. Mergina patiki, kad galbūt pasaulyje yra vieta ir jai. Norika pasirengusi kovoti, kad taptų jo dalimi. Šis mūšis gali kainuoti viską.

Asha Lemmie romane „Penkiasdešimt lietaus vardų“ sukūrė stiprius veikėjus ir sudėtingus vienos šeimos narių santykius. Draugystė, atsidavimas, gėda, kaltė, noras gyventi – vos kelios daugiasluoksnio pasakojimo temos. Skaitytojai žada, kad užvertę paskutinį puslapį dar ilgai iš galvos neišmesite Norikos.

Asha Lemmie – amerikiečių autorė. Ji Bostono universitete mokėsi literatūros ir kūrybinio rašymo, vėliau Niujorke dirbo knygų leidybos srityje. „Penkiasdešimt lietaus vardų“ – pirmoji autorės knyga. Ji iš karto sulaukė pasisekimo ir tapo „New York Times“ bestseleriu. Rašytoja savo kūryboje į istoriją žvelgia iš unikalių perspektyvų.

Iš anglų kalbos vertė Augustė Čebelytė-Matulevičienė

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame knygą įsigyti internetu ir pasinerti į originalų siužetą. Pirkti online siūlome ir kitų žanrų literatūrą. Nuolat rengiame išpardavimus ir akcijas, kuomet knygos kainuoja pigiau. Išsirinkti padės apžvalgos bei atsiliepimai arba leidinių santraukos su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi, leidėju ir kita svarbia informacija.


  • Autorius: Asha Lemmie
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443534-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)", Asha Lemmie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Asha Lemmie su knyga "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asha Lemmie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Penkiasdešimt lietaus vardų (knyga su defektais)" perkama kartu