0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 3.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)" aprašymas

2-as pataisytas leidimas.


„Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas“ – XX a. II pusės Lietuvos visuomenės ir kultūros istorija, papasakota dviejų žmonių dialogo forma.

Dailininko ir istoriko klausimų bei atsakymų fechtuotė baltame popieriaus lape virto unikalia knyga, kurioje puikus pasakotojas ir dėmesingas klausytojas kalbasi apie istorijos tėkmę, praeities ir dabarties sankirtas, kūrybą ir kasdienybę, Vilnių ir pasaulį.

Petro Repšio pasakojime atsiskleidžia svarbiausi jo asmeninės ir kūrybinės biografijos bruožai. Knygos „Piešimas buvo tarsi durys“ puslapiuose analizuojama asmens ir kūrėjo laisvės sovietmečiu problema, dalijamasi prisiminimais apie sovietmečio ir posovietinio Vilniaus kultūrinį veidą formavusius žmones, prabylama apie dailininkų bendruomenę ir kuriami išraiškingi jos atstovų portretai. Nuosekliai aptariama, kaip buvo brandinami Repšio darbai, kuriuose atvaizduoti svarbiausi Lietuvos istorijos įvykiai ir juos kūrusios asmenybės.

Petras Repšys – renesansinė asmenybė, nuolat klajojanti po įvairiausias istorines epochas ir dailės technikas; žmogus, be kurio neįsivaizduojamas paskutinių kelių dešimtmečių Vilniaus kultūrinis gyvenimas; dėmesingas istorijų kolekcionierius ir puikus pasakotojas.

Aurimas Švedas – originaliai mąstantis istorikas, besidomintis gyvąja praeitimi ir jos vaizdiniais meno sferose; tyrinėtojas, kuriantis iškilių XX a. Lietuvos kultūros asmenybių portretus; patyręs žmogiškosios atminties formų stebėtojas, mokantis klausti ir klausytis.


  • Autorius: Aurimas Švedas, Petras Repšys
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094500244

Parašykite atsiliepimą apie "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)", kurią skaitytojams dovanoja Aurimas Švedas, Petras Repšys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aurimas Švedas, Petras Repšys su knyga "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aurimas Švedas, Petras Repšys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Piešimas buvo tarsi durys. Petrą Repšį kalbina Aurimas Švedas (2-as leidimas)" perkama kartu