0

Pinklės Pelenei

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094441899

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pinklės Pelenei" aprašymas
"Pinklės Pelenei" - virtuoziškai parašytas detektyvas, kuriame susipina žmogaus aistros, mitai ir pasakos.

Aš - Mišelė Izola
Man dvidešimt
Papasakosiu žmogžudystės istoriją
Aš tyrėja
Aš liudininkė
Aš auka
Aš žudikė
Keturi viename, tai kas aš?


Įtartinas gaisras niokoja namą pietų Prancūzijos kurorte. Dvi jaunos moterys - geriausios draugės - įkalintos viduje.Viena bus nužudyta, kita - išgyvens.

Pagrindinė knygos veikėja nubunda stipriai apdegusi veidą ir rankas. Praradusi atmintį ir išvaizdą, ji susitelkia į savo praeitį, tačiau negali suprasti, kas esanti. Ji negali susitaikyti su vienatve, tapatybe, nežinomybe. Kas ji? Paveldėtoja ar jos draugė? Žudikė ar auka? Tik vienas žmogus žino tiesą apie išdavystę tąnakt.

Iš prancūzų kalbos vertė Algimantas Gudaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Pinklės Pelenei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pinklės Pelenei, kurią skaitytojams dovanoja Sebastien Japrisot. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sebastien Japrisot su knyga Pinklės Pelenei jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pinklės Pelenei patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sebastien Japrisot. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pinklės Pelenei palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pinklės Pelenei" perkama kartu