Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 12.9 SoldOut

Knygos „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“ aprašymas

Knyga, skirta pirmojo Šiaulių universiteto rektoriaus visapušiskai veiklai. Jos pagrindą sudaro rašytojo ir mokslininko dialogas, kurį paįvairina kolegų, bendražygių, artimųjų ir oponentų vertinimai, samprotavimai, atsivėrimai, ištraukos iš įdomesnių spaudos publikacijų, laiškai. Pokalbiai – atviri, neaplenkiant aštrių kampų, iš labai arti supažindinantys su spalvinga rektoriaus asmenybe ir objektyviai parodantys Šiaulių universitetą sunkiausiais ir įdomiausiais jo gyvenimo metais.


Parašykite atsiliepimą apie „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

Leonas Peleckis- Kaktavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leonas Peleckis- Kaktavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Pirmasis rektorius. Vinco Lauručio gyvenimo linija“ perkama kartu