0

Po mandagumo skraiste

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 5,59 €*
Sutaupote: 4.60 € (83%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Po mandagumo skraiste

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9786094420528

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Po mandagumo skraiste" aprašymas

„Po mandagumo skraiste“ – pažintinė situacijų knygelė tėvams apie vaikų emocijas ir supratimą.

Kas slepiasi po mandaugumo skraiste ir kaip šią temą interpretuoja vaikai... Kartais net mes, suaugusieji, nežinome juoktis ar verkti dėl vaikų neigiamai reiškiamų emocijų. Aišku tik viena, kad mažųjų reakcijos yra svarbios...

O ką jaučia ir mąsto mažieji, patekę į susiklosčiusias situacijas, sužinosite perskaitę šią knygelę.

Viršelio autorė, dailininkė ir maketuotoja Lina Žutautė. Žinoma vaikiškų knygų iliustratorė, pelniusi ne vieną premiją bei apdovanojimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Po mandagumo skraiste"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Po mandagumo skraiste, kurį parašė Daiva Niccolini. Siūlome ne tik išsamų Po mandagumo skraiste aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Niccolini. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Po mandagumo skraiste. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Po mandagumo skraiste dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Po mandagumo skraiste" perkama kartu