0

Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-07-14 PETRAS

Skaitai ir žaviesi jo kandžia ir perkeltinia satyra, o taip pat jo autoironija. Gaila, kad paliko mums
per mažai savos kūrybos. Bet ir už tai didelis ačiū.

Informacija

Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Naujoji Vlado Šimkaus (1936-2004) poezijos rinktinė grąžina mums poeto kūrybą kaip konkretų konkretaus laiko paliudijimą (poezija rašyta sovietmečiu) ir drauge kaip tą laiką pranokstantį, laiko ir erdvės ribas peržengiantį meninį pasaulį. Lyrizmas ir ironija, didieji gyvenimo klausimai, formuluojami kasdienybės kalba, „geležis ir sidabras“ , anot vieno iš rinkinių ir eilėraščio pavadinimo, - tokie deriniai kuria „siurrealistinę“ estetiką, kuri, tikime, prabils į šiandieninį skaitytoją ir drauge jį prakalbins, pakvies dialogui su poezija.Kartu su rinktine serijoje “Gyvoji poezija” leidžiama kompaktinė plokštelė, kur pasirinktus eilėraščius skaito aktorius, Nacionalinės premijos laureatas Rolandas Kazlas (išskyrus vieną, įskaitytą 2004-ais paties poeto).

2018-07-14

Skaitai ir žaviesi jo kandžia ir perkeltinia satyra, o taip pat jo autoironija. Gaila, kad paliko mums
per mažai savos kūrybos. Bet ir už tai didelis ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie "Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Vladas Šimkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vladas Šimkus su knyga Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Šimkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Po žeme ir dangum (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu