0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas)

7,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas)


2021-05-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas)" aprašymas

Kai vaikai imasi spręsti „Beveik neįmanomus uždavinius“, jiems bent kartais prireikia pagalbos. Kad padėdami suaugusieji paliktų vietos vaiko iniciatyvai, „Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius“ knygelė siūlo, kokiais klausimais ar užuominomis galima nukreipti vaiką link uždavinio sprendimo. Toks pagalbos būdas nors ir palengvina užduotį, bet palieka galimybę išspręsti pačiam bei leidžia patirti atradimo džiaugsmą

Šią pedagogikos specialistų vertinamą pagalbos techniką - mąstyti skatinančių klausimų uždavinėjimą – knygelės autorius matematikos treneris Eduardas Juška pats naudoja vesdamas užsiėmimus įvairaus amžiaus moksleiviams. Daugelio šių vaikų pažangą liudija aukštos vietos Vilniaus ir Lietuvos matematikos olimpiadose ir „Kengūroje“ bei šilti jų tėvelių atsiliepimai

Štai kaip apie šį leidinį atsiliepia matematikos mokymo programų autorius, didaktikos specialistas, tyrėjas dr. Pranas Gudynas:


„Pokalbių“ knygelės autorius ėmėsi vieno aktualiausių šiuolaikinės pedagogikos uždavinių - mokyti strategiškai ir kūrybiškai mąstyti. Tai ypač svarbu paauglystėje, nes tuo metu formuojasi žmogaus abstraktusis mąstymas. Ar galima padėti moksleiviui jį ugdytis? Žinoma! O kaip? Patarimas paprastas – užduokite jam mąstyti skatinančius klausimus, padėkite atrasti sprendimo strategijas, padrąsinkite, leiskite pajusti mąstymo džiaugsmą - ir rezultatų ilgai laukti nereikės.
Ši knygelė pagelbės užduodant vaiko mąstymą skatinančius klausimus. Suaugusieji jokiu būdu neturi spręsti uždavinių ir mokytis už mokinį. Jie turi sugebėti tapti kritiškais mokymosi draugais, padėti išmokti įsivertinti, pasitikrinti, aptikti klaidas bei pastebėti dėsningumus."

KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius


  • Autorius: Eduardas Juška
  • Leidėjas: Eduardas Juška
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: NEIMANOMI1

Parašykite atsiliepimą apie "Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Eduardas Juška. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eduardas Juška su knyga Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eduardas Juška. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius (atnaujintas leidimas)" perkama kartu