0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.25 SoldOut

Knygos "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose" aprašymas

Ši knyga "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose" yra šiuolaikinės bibliotekų vadybos ir bibliotekininkystės vadovėlis, kuris pravers dėstant atitinkamus dalykus bei kursus pagal Danijos bibliotekininkystės bakalauro studijų programą, bibliotekininko-asistento studijų programą, taip pat vedant Danijos bibliotekininkystės mokyklos kvalifikacijos tobulinimo kursus bei kitus kursus.

Knyga "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose" skirta bibliotekų vadovams bei kitiems bibliotekų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems vadovaujantį darbą.


Parašykite atsiliepimą apie "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Carl Gustav Johannsen, Niels Ole Pors parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Carl Gustav Johannsen, Niels Ole Pors tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pokyčių ir kokybės valdymas bibliotekose" perkama kartu