0

Polimerinių medžiagų inžinerija

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Polimerinių medžiagų inžinerija

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786090211441

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Polimerinių medžiagų inžinerija" aprašymas
"Polimerinių medžiagų inžinerija" - tai vienas pirmųjų mokomųjų leidinių lietuvių kalba apie polimerines medžiagas ir jų gaminių inžineriją.

Knyga "Polimerinių medžiagų inžinerija" skirta chemijos inžinerijos, cheminės technologijos ir inžinerijos, plastikų inžinerijos, tekstilės inžinerijos, medžiagų mokslo ir joms artimų sričių studijų programų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Polimerinių medžiagų inžinerija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biologija. Chemija

Saulius Grigalevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Polimerinių medžiagų inžinerija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Polimerinių medžiagų inžinerija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Polimerinių medžiagų inžinerija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Polimerinių medžiagų inžinerija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Grigalevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Polimerinių medžiagų inžinerija" perkama kartu